Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján választanak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választanak a nők partnert?

Figyelt kérdés
Sziasztok hölgyek !Csak hölgyeknek fel tett kérdés!A kollégám már elmúlt 40 és még mindig nem talált magának partnert. Soha nem tudott rendesen komunikálni a szebbik nemmel. Azt szeretném kérdezni, hogy írjátok meg, hogy mit néztek meg egy férfin.Nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen autója van! Maga a férfi milyen legyen! Előre is köszönöm szépen!

2021. dec. 29. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább a tulajdonságait (külsőre elég, ha ápolt, ad magára)


Legyen kedves, megbízható, jó humorú.

2021. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
40 éves, nyilván, ha nem tud kapcsolatot teremteni esélye sincs. Senkit nem érdekel, hogy amúgy vicces, kedves, mély érzésű, törődő, ha ezt nem tudja kimutatni.
2021. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én elsősorban hozzám hasonló embert kerestem. Aki hasonlóan látja a világot, hasonló dolgokat tart fontosnak, hasonló értékeket tart értéknek magában, mint amit én. Mindig is olyan nővé igyekeztem válni, akinek a férfi verziójába beleszeretnék: sportos, ambiciózus, értelmes, szorgalmas, hű az elveihez és hűséges, például. Igyekeztem úgy alakítani az életem és magam, hogy ha egy férfi tenné ugyanezt magával, akkor kifejezetten AKARNÁM őt. Igyekeztem annyira nőies lenni és olyan értelemben nőies lenni, amennyire férfias férfit szeretnék, olyan stílusú nő lenni, akihez az általam vágyott stílusú férfi illik. A külsőnk olyan, amilyen, én igyekeztem kihozni magamból a maximumot és a legtöbb férfi adottságaival is elnéző tudtam lenni mindig is. De azokkal a dolgokkal, amit mi alakítunk, sosem akartam az lenni. Inkább váltam olyanná, aki szintén azokat az értékeket hordozza, hogy elvárhassam azt másnál is. A jelenlegi párom is a lelki társam ilyen értelemben, nagyon hasonlóan gondolkodunk és cselekszünk az életünkben, hasonlóan állunk egymáshoz és szerintem ezért is vagyunk jó csapat.


Ha valakit lekoptattam, az azért volt, mert eltért ettől a képtől jelentősen.

2021. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem azt amit mondanak. Az a tudatos választás, de a vonzalom nem tudatosan alakul ki.


Legtöbbször a külsőt, és az abból kiolvasható státuszt, önbizalmat nézik.

2021. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#4 Megjött a nőszakértő
2021. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

1. Legyen számomra vonzó belseje, ami túlmutat azon, hogy alapvetően egy normális ember (az egy barátsághoz is kevés). Ez elég szubjektív, mert míg például én szeretem a romantikát, a húgom nagyon nem, de ez csak egy példa. Ezért kell jól megismerni a másikat.

2. Legyen számomra vonzó külseje (ez szubjektív, mindenki más tart vonzónak).

3. Legyenek közös hobbijaink és érdeklődéseink. Nyilván nem kell mindennek kölcsönösnek lennie, de legyen elég közös érdeklődésünk, hogy ne untassuk a másikat és tudjunk közösen ezek élvezésére időt szánni.

4. Legyenek a hosszútávú terveink azonosak (legyen-e gyerek, hol éljünk és hasonlók).


Egy párkapcsolat létrejöttéhez pedig elengedhetetlen a jó kommunikáció, hiszen hiába stimmelne kettőtök között minden, ha egyszerűen az egyik fél nem tudja kifejezni magát.

2021. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Fogjon meg külsőre,legyen foga,ne cigizzen,magasabb legyen nálam.

Belsőre meg tudjon beszélgetni,humora legyen,hasonló legyen az érdeklődési körünk.

2021. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Fizetés és farok méret alapján főként
2021. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

fontossági Sorrendben:


1, Magasság

2, arc

3, mosoly

4, kiállás, önbizalom

5, óra, autó, pénztárca, ruhát amit hord

6, anyagi helyzet

6, beszéd

7, illat

8, milyen az ágyban, farokméret, tud -e dugni

9, hűséges_e

2021. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!