Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted ezek közül mi a FŐ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ezek közül mi a FŐ oka a feltorlódott férfitöbbletnek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a választási lehetőségek közül mindegyik nyom a latba. De szerinted melyik nyom a legtöbbet? Ez itt a kérdés csak.

2021. dec. 28. 23:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
14%

Ami a hányingeres együttélést illeti:

Ahogy elnézem az anyatigriseket, akik beérték az átlagjózsival, azt látom, inkább a férfinak kell gyomor egy-két ilyen nővel ágyba bújni.De a broki nagy úr, ha tele a tár, nincs válogatás. A nőknél nincs ilyen libidó probléma. Sokszor inkább libidó sincs, vagy a bankkártya a libidó potmétere.

2021. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
10%
Hányinger...képesek elviselni azt a bizonyos hányingert a nők, "csak" havi pár száz ezer, esetleg millió költőpénz kérdése az egész. A magam részéről egyébként már vagy 10 éve nem érdekel ez az egész, ugye akik nekem tetszettek azokkal soha nem jöttek össze a dolgok, akinek meg én kellettem volna, ő nekem nem kellett, így hát hagytam is az egészet a francba. Ez oké, nem vagyok ebben szerencsés, nem is szapulom a nőket, nem zaklatom, stb, de akkor az miért fáj egyes nőknek ha egy ilyen férfi néha-néha elmegy prostizni, hogy kielégítse sz igényeit? "Életképtelen, lúzer..." és hasonló negatív jelzőkkel illetik. Bántja az egojukat, hogy nem próbálkoznak náluk annak ellenére is, hogy tudják, hogy esélyt sem adnának egy ilyen férfinek, de azért teperjen utánuk?
2021. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem Soros/a zsidók/az illuminati/a gyíkemberek és az annunakik hibája.


Viccet féltretéve, kb. 2-3%-os férfitöbblet miatt megy a hiszti.

2-3%. Ez pár ezer fő. Az egész népességre nézve. És akkor ebből a pár ezerből nyugodtan lehúzhatjuk azokat, akik nem fogják veszélyeztetni szegény incelek párkeresését: melegek (kb. 5-10%. Persze, vannak leszbikus nők is, de a homoszexualitás a férfiak körében magasabb), papok (több mint 2000 fő Magyarországon), súlyosan sérültek, betegek (szellemi fogyatékos kb. 50 ezer van Magyarországon. Biztos van, aki nem olyan sérült, hogy ne tudjon párkapcsolatban élni, de azért nagyrészük nem tud)

Szóval erről a pár ezer fő (2-3%) férfitöbbletről ennyit...

2021. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
12%
Le lettem pontozva, pedig semmi sértőt nem írtam, csupán a tényeket. Bár mit is vár az ember, itt csak az lehetséges, hogy a nők válogathatnak, a sikertelen férfiak meg dögöljenek meg anélkül, hogy részük lenne a testi örömökben, vagy menjenek bele egy megalkuvó kapcsolatba. Na, ez a hányingerkeltő, ez a hozzáállás! Nyugodtan le lehet pontozni ezt a válaszom is, másra úgy sem vagytok képesek.
2021. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%

24-es

Miért a nőknek miért kéne azért téged választani, ha nem fogod meg őket? Menjenek bele egy megalkuvó kapcsolatba?


Én férfi vagyok, de felfogom, ha valakinek nem kellek és nem benne keresem a hibát, hogy miért nem, meg egy büdös k*rv* mert biztos egy helyesebbet választ aki tetszik neki. A legjobb, tehetek, hogy fejlődők kívül és belül is, majd később hátha még össze jön a dolog, de ha nem akkor lesz más idővel.


Ha te választhatnál 3 lány közül, te is azt választanád, aki neked a legjobban tetszik és nem feltétlen azért, mert a többi egy szánalmas sz*r, csak neked a másik tetszett jobban, ennyi.


Ha meg sikertelen vagy folyamatosan mindenkinél, akkor elkéne gondolkodni, hogy nem másokkal van a baj. Mindenki tud és kell is fejlődni, de leginkább belsőt kéne fejleszteni, mert már a hozzáállásod is rossz.

2021. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
80%

24-eske! Ha testi örömökhöz szeretnèl jutni, oldd meg, ahogy tudod, akár úgy, hogy fizetsz érte.

Senki nem kívánja, hogy dögöljetek meg, csak senki nem fogja magát beáldozni a ti örömötökért, mint ahogy te is kikéred magadnak a megalkuvó kapcsolatot.

Vagy kettős mércét érzékelhetek megint? Hogy csak nektek megalkuvás számotokra nem vonzó nővel lenni? A nőknek nem, mert ti csak átlagosak vagytok? :D

2021. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Tudtok olvasni? Szövegértés megy? Ugorjatok neki mégegyszer a 22-es és 24-es válaszomnak!
2021. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%
Verjed neki csimpifon
2021. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"A nők az olyan genetikailag kódolt tulajdonságokat tekintik "érdemesnek", amelyekért az illető semmit nem tett! Nem az a lényeg XY mennyit dolgozik, mennyire jó ember, mennyire okos, értelmes, szorgalmas, mennyire kitartó, hanem hogy milyen géneket örökölt a szüleitől."



Komolyan nem veszitek észre azokat a ronda srácokat, kövér, csóró srácokat akiknek van barátnőjük? Nekik akkor hogy hogy sikerült? Pedig elvileg ők se jó pasik, vagy tévedek?

2021. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 1 sráccal kevesebbet akartam írni, sorry. Csak még álmos vagyok. :D
2021. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!