Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt kapcsolatom hol kéne elkezdeni ismerkedni 27 évesen?

Figyelt kérdés
Neten, badoo, Tinderen kívül van más valami? Kisvárosban élek élőben nincs senki aki lehetne jelölt.
2021. dec. 19. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor tényleg marad az internet. Ha van közelben nagyváros akkor érdemes ott próbálkozni, persze csak ha megéri neked beutazgatni.



Ja, és szerintem ne említsd hogy még nem volt kapcsolatod.

2021. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

A nők utalják azt akinek nem volt senkije. Selejtnek tartják, meg sem próbálják megfejteni az okát pl. azzal hogy beszélget vele. Fordítva az ilyen nők ki kérnék maguknak hogy miért nem fogadja el őket senki.

Hazudni nem igazán jó mert mi van ha sztorizni kell majd a múltról? Van ilyen nő hidd el! Aztán ha hebegsz habogsz eláshatod magad.

A nőknek nem kell félkész pasi, nekik kész kell. Amit nem kell tanítgatni.

2021. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja amúgy neten érdemes ismerkedni. Chatoldalakon, vagy itt.
2021. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2/3-hoz annyit hozzáfűznék, hogy ezek szerintem is hasznos tanácsok. Az első akivel együtt voltam nem tudta, hogy totál kezdő vagyok és be voltam szarva. Adtam a magabiztos paprikajancsit aztán bejött. A másik, hogy valóban van olyan, aki nagyon szeret vájkálni a múltban és hazudni sem érdemes. Az ilyet el szoktam intézni annyival, hogy nem akarok róla beszélni, mert ami volt az elmúlt. Legrosszabb esetben csak általánosságban beszélek dolgokról és ennyi. Tudom nem éppen ez volt a kérdésed, de remélem ez is segít egy kicsit az ismerkedésben. Sok sikert!
2021. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!