Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni? Nagyon szeretnék már végre egy kapcsolatot, de hogyan?

Figyelt kérdés

Csoportokba nem írhatom ki. Túl sok osztálytársam van meleg közösségekben, én pedig nem akarom felvállalni, legalább is amíg nincsen valakim. 19 vagyok, nem sokára húsz, idegen környezetben, vagy idegem emberek között nagyon félénk tudok lenni, ez sem éppen előny.

Ráadásul elég sokan a fejemhez vágták már, hogy leszbikus vagyok, csak mert animéket nézek. (Hoppá)

Az osztályban, barátaim közül senki nem tudja, a családban mindenki. Appokra sem akarok regisztrálni, mert félő hogy észrevesz valaki...

Valami ötlet hol ismerkedhetnék? Nagyon sok kikötésem nincsen, csak legyen ápolt, igényes, vagy ne sminkeljen, vagy rajzolja meg normálisan azt a szemöldököt (Ez tényleg nagyon fontos!😂) és tudjon elköteleződni.

Nah most. Merrefelé keresgéljek? Internet kilőve.


2021. jan. 31. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy ki lát meg

Aki szeret, elfogad téged,olyannak amilyen vagy

Az meg,hogy mások mit gondolnak, kit érdekel?

Magadnak akarj megfelelni, ne másoknak :) a jelenlegi helyzetet tekintve,most amúgy sem nagyon lehet hol ismerkedni, ha nem a neten

2021. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Az azért nem baj ha a leendő párod megtudja?
2021. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj kép nélkül
2021. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az appok azokat dobják ki, akik hasonló érdeklődési körben keresgélnek. Szóval, ha meg is lát valaki, akkor az azért lehet, mert ő is úgy keres... jó eséllyel nem fog beárulni. Ha igen, mert ő "csak kíváncsiságból állította be úgy", mondhatod te is azt.


Ennek ellenére nem a társkeresőkre szeretnélek rábeszélni. Egyik legjobb barátom meleg, sosem hitte volna, hogy sikerül párt találnia, aztán 25 évesen életében először sikerült neki. Azóta is boldogok nagyon (irigylésre méltóan :D). (Valami meleg társasozós összejövetelen találtak egymásra, ha érdekel, akkor utána érdeklődhetek, de azt hiszem, ők pasik voltak mind.)


Az appok arra jók lehetnek, hogy amíg más lehetőség nem nagyon van, tudj ismerkedni. Illetve önbizalomgyűjtésre is. Hogy beszélgess emberekkel. A covid kicsit mindenkinek a dolgát megnehezíti.

(Mondom ezt úgy, hogy rövid keresgélés után eltávolítottam az ilyen appokat, mert kiábrándítónak találtam őket. De hátha a csajok normálisabbak. Nem tudom. Ki kell próbálni :D)

2021. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!