Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen nőkhöz mekkora nettó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nőkhöz mekkora nettó bérrel / külsővel kell rendelkezni férfiként?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 8. 22:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Azt nem is mondtam, hogy nem dugnám meg, csak, hogy egy forintot nem adnék érte!
2021. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%
Dugásra valóban bőven jó, de ez nem egy nagy teljesítmény.
2021. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
49%
Egy lambo mellett pózol. Legalább olyan anyagi szinten kell lenned hogy megvehess LEGALÁBB egy olyan kocsit. Na meg persze legyél helyes alfahím és a többi random incel duma.
2021. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pózolni én is tudok lambo mellett! 33/f
2021. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
a bánat a lelkét 20 forintért xopatnám az x es bmwmben..
2021. dec. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%

Nekem ilyen barátnőm van testre, kivéve a mellét, mert az kisebb. ...

(kivéve, amikor menstruál, akkor szépen megdagad B méretről C-re a melle.)


A barátnőm arca nem ennyire sminkelt, mert nem szeretem rajta, és mindig lenyalom róla (szószerint lenyalom) inkább, csak ne sminkeljen ennyire. Pedig ő is így szerette, de már nem akar mérgezni a vegyszerekkel.


Valamint a haja nem ennyire egyenes, de szőke ugyanúgy.


Szóval amúgy egész sok paraméterben úgy néz ki, mint ez a csaj.... csak van, ahol kicsit más (jobb vagy rosszabb, nézőpont kérdése).


És elárulom nincs fizetésem. Egyetemre járok és még mindig a szüleimmel lakom. :(

Szomorú, de ez van.

És a barátnőmnek sokkal több pénze van, mint nekem.


Szóval egy kanyit nem fizetek neki, mert nincs is miből.

Ebből az következik számomra, hogy nem feltétlenül pénz kell hozzá.

2021. dec. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Ha te még nettóban gondolkodsz, akkor lemaradtál a pénzes lányokról.

Egy millió fölött már tökmindegy a nettó meg a bruttó, a különbségből kétszer megtankolod azt a kocsit, annyi.

2021. dec. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
#17 Egymillió még messze nem a "pénzes" kategória, csak a ti álomvilágotokban. Mondjuk a havi 2-3 milla szabadon elkölthető pénz (ami mellett a rendszeres kiadásaid valahogy fedezve vannak), az már valami. De az mondjuk br. 4-5 milliós jövedelmet jelent. És ezzel is még csak a felső középosztály alsó harmadában karistolsz.
2021. dec. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Teljesen tökéletesen kell keresni, és 7 számjegyű havi nettót kell keresni.
2021. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
#19 Mondjuk én annyit keresek, de ezt a nyomorék kirakat-életmódot se pénzem, se kedvem nem lenne finanszírozni. Na meg nem is kéne ilyen kinézetű nő, még ha ő fizetne, akkor se.
2021. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!