Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek a játékbolt eladójánál, ha nagyon tetszik? 24/F

Figyelt kérdés
A Tesco üzletsorán van 1 játékbolt. Minden nap 1 eladó dolgozik és naponta váltják egymást. Az egyik eladó nagyon tetszik nekem. Hogyan kezdeményezzek nála? Nincs se gyerekem, se testvérem és a közeli rokonságban sincs olyan korú személy aki gyerekjátékokkal játszana tehát a játékvásárlás lehetősége kilőve. Mit mondjak a lánynak, ha komoly kapcsolat a cél vele a megismerkedés után? A lány amúgy nem a férfiak álma fajta. Alacsony, telt, zsíros a haja, és nagyon szőrös a keze - szerintem hormonzavaros lehet. De nekem így tetszik de nagyon! Szó szerint mit mondjak neki?

2021. dec. 6. 10:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
62%

"Segítsetek már légyszíves"

mit akarsz, menjünk oda helyetted a csajhoz?

de inkább kezdd el hosszabb távlatban összekapni magad

mert ha képes vagy itt szenvedni egy egész hete úgy, hogy a tökismeretlen eladó csaj az életed értelme, akkor elég kevés életed és készséged lehet

és ezt bizony ő is meg fogja érezni

2021. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Tanácsokkal segítsetek!!!
2021. dec. 13. 13:35
 23/40 anonim ***** válasza:
81%
"Szia meginnék veled Meló után egy kávét lenne kedved hozzá?"
2021. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem kávézok. Még az illatától is irtózom. Akkor?
2021. dec. 13. 14:14
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

akkor teát

vagy sütit egy cukrászdában

vagy valamit csak ki tudsz találni

gyorsan szedd össze magad, mert ha ilyen szerencsétlenül fogsz viselkedni, akkor hiába mond igent az elhívásra, a randi első tíz perce után le fog lépni valami kamu indokkal

2021. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Süti a cukrászdában lehet sértő lenne neki mivel nagyon molett lány. Szó szerint én eddig ezt találtam ki: "Szia. Szimpatikus vagy a számomra. Lenne kedved valamikor meginni valamit?" Ma ehhez mit szóltok
2021. dec. 13. 15:14
 27/40 A kérdező kommentje:

Magában van a boltban. Kis bolt ez. 1 eladó van minden nap. Tehát olyan nagy szerencse nem kell hozzá... és mint leírtam: nem akarok és nem is fogok semmilyen játékot vásárolni mivel nincs pénzem számomra haszontalan dolgokat vásárolni.

Játékbolt ez és ajándékbolt, de nem bababolt.

2021. dec. 13. 15:39
 28/40 anonim ***** válasza:
81%
Az jó, amit írtál, csak cselekedj!!!
2021. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
A héten meglesz, csak legyek szabad. De akkor is ehhez sok bátorság kell. Ugye?
2021. dec. 13. 19:07
 30/40 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. A kollégája dolgozott de bementem. Azt mondta, hogy ez a telt lány a barátjával lakott a "városomban" de vele szétmentek és vissza költözött Szolnokra. De a kollégája megadta a nevét és megtaláltam Facebookon. Mit írjak rá?
2021. dec. 18. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!