Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tényleg ilyen könnyű barátot találniuk?

Figyelt kérdés

Sok lány alig van egyedül, pár hét kivételével szinte mindig van mellette fiú. Tényleg ennyire könnyen megy néhány lánynak, vagy csak kapcsolat függők?

Nehezen tudom elhinni azt hogy ilyen rövid időn belül lehet normálisat taláni.


2021. dec. 5. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Iszonyat könnyű. Én rengeteg normális férfit ismerek, és egy nő sem képes értelmesen közeledni feléjük, minden esélyüket elcseszi. Egész életemben az volt a tapasztalatom, hogy teli van értelmes, érett férfiakkal, és soha nem tudott a közelükbe jutni egy nő sem, akiket megismertem - és sokkal ismerkedtem. Arra jöttem rá, hogy minél jobban rámutatok a nők hiányosságaira, annál több savazást fogok kapni, mert nekik túlságosan fáj érzelmileg az én tapasztalásom róluk, és nem tudják az ellenkezőjét bizonyítani soha. A következtetésem az volt, hogy a nők NEM TUDNAK párt keresni. Nem tudják hogyan kell szűrni a férfiakat, hogyan kell meglátni a minőségit. Bőven van lehetőségük jót találni, csak ők képtelenek, és ezt ezerszer végignéztem már. Ha meg találnak egy normálisabbat, akkor törekednek tudatalatt arra, hogy vitákat, ellentéteket gerjesszenek. Szerintem attól lehet, hogy a társadalomnak nincsenek jó vezetői, romlott a kultúra, a nőknek pedig több szükségük van támaszra, mint egy férfinak. Ezért a nők közül kevés az, aki önállóan képes egészséges személyiséget kialakítani. A negatív tapasztalataik miatt már "függők" lettek a viszályra, bántalmazásra, és amire rászoksz, az nyújt biztonságot - furcsa módon.


Amióta erre rájöttem, egy nőnek sem bizonyítom és nem mondom el, mert túl távoli az tapasztalásuktól hogy fel tudják dolgozni. Csak a férfiaknak mondom el, hogy tanuljanak belőle, térjenek észhez.


Én, és a férfitársaim olvasunk a nőkről, a pszichológiáról, magunkról. Megtanuljuk felismerni a másik ember kommunikációjából a jeleket, milyen létszemlélete van. Randiig, második CSETELÉSIG sem jutunk el velük, mert már az elején látni az embert, hogy milyen. Minden mondata üvölt arról, hogyan látja a világot. A lányok többségéről lejön, hogy nincs élete, csak telefonozik, akaratos, nem tud a hibáival szembenézni, ha valami szokatlan számára akkor az elfogadhatatlan és csak az ő látásmódja a helyes, stb.


Én ezeket egy lánytól se hallottam, hogy tanultak volna ezekről. De azt láttam, hogy egy egyértelműen buta, szexet akaró jóképű csávóba beleláttak illúziókat, hogy az rendes, belül jót akar. Ha írják a lányok, hogy nem találnak jót, úgy képzeld el, hogy tinderen a sok jelölést visszajelölik, aki külsőre befutott nekik elsődlegesen és tudott nyomni egy lemásolt poént a netről, "kiszolgálja" őket úgymond szórakoztatással, akkor összeülnek randizni velük. Az nem jól sül el, és aztán megismétlik ugyanezt mással. És erre mondják, hogy nem találnak jót. Közben soha nem fejlődnek, soha nem próbálnak mást, és soha nem tesznek valódi, eredményes erőfeszítéseket. Az idegeskedős, sürgető és sokat cselekvő randizgatás nem nagy erőfeszítés, mert eredménytelen technikán alapul. Grat ha valaki ezt elolvasta.

2021. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11:

Miért is a nőnek kéne közelednie? A sok "normális" férfi ismerősöd annyira se férfi, hogy kezdeményezni tudjon? Akkor nem igazán értik a nőket, nem olvastak eleget...

Ezenkívül pedig az, hogy valaki kedvesrendesnek tartja magát, nem elég. Ha igazán tudnák, mi kell a nőknek, valószínűleg ők is rég fuckboykodnának felbuzdulva a sikereken. Ismerek ilyen pasit, aki sokat tanult a nőkről, aztán belejött, és ki lehet ám így is égni, hogy észre se veszi, mi ezzel a baj.

És még egy cáfolat, a nők is tanulnak, olvasnak erről, én és a barátnőim is meg akarjuk érteni, mi miért vonz, és ha hibázunk, abból tanulunk. De nem az a konklúzió, hogy akkor olyat keressünk, aki nem vonz semennyire. Mert a kedvesrendes normális ismerőseid hiába várják a sült galambot, ha még csak nem is vonzóak (külső+belső, viselkedés is fontos!). Sokszor leírták nők itt az oldalon, hogy sok esetben a ronda pasik szemetebbek, önbizalomrombolóbbak, toxikusabbak voltak, amikor a lány kedvességből adott esélyt. Mert ugye mindig mondogatjátok, hogy a helyes pasik az ördögök, és a rondák azok mennyire megbecsülik a nőket és rendesek. Na hát olvasgasd azokat a tapasztalatból írt kommenteket, milyen szemetek is tudnak lenni, és csak az tartja őket vissza sokszor, hogy nincs lehetőségük, nem az, hogy olyan rendesek. Persze megértem, hogy belefáradtak a kudarcokba és az egész világ a szemét, hibás. De ez alapján én biztos nem kezdek olyannal, aki nem jön be, csak azért, mert ő tuti rendesebb.

Válogatni kell tudni jól, az ösztönöket megismerni, tudatosan dönteni, nem bedőlni a trükköknek. De nem kell megalkudni, az senkinek se lesz jó.

2021. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jajj 10es.. Lehet itt okoskodni de annyira mellé lottel... 🤣

Ha nem gond nem fejtenem ki a válaszom.

Bírom amikor nem is ismeritek itt a másikat de okoskodtok.

2021. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ja, ilyen egyszerű. Nekik, neked nem.
2021. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Mert találkoztatok egy-két selejttel,akkor már mindenki az? Nem bírom az általánosításokat.

Egyébként elég sok olyan sztorit hallottam, hogy a lány összeállt egy ronda sráccal, gondolván, hogy a sok csalódás után majd ő megbecsüli, és ő rúgott belé a legnagyobbat.

2021. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
15, inkább maradjunk abban, hogy ezt a mesét próbáljátok magatoknak beadni, hogy a rossz döntéseiteket ezzel igazoljátok: Nem mi választunk rosszul, hanem a férfiak mind "olyanok".
2021. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%

Általában sorban állnak értük. Amint vége a kapcsolatnak már jöhet is az új, vagy már a kapcsolat alatt kavarnak és jön a csere, így nem nehéz.


Ez idő alatt pedig van idejük ismerkedni, szóval nem két hét alatt ismeri meg a másikat, hanem amíg veled jár neki vannak "fiú barátai" ... mert miért ne lehetne, nem igaz? Hiszen csak barátok :-)


Aztán majd amikor vége a kapcsolatnak már dugják is ezek a fiú barátok (vagy már kapcsolat alatt).

2021. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy ha egy nő megalkuszik, akkor tényleg szinte azonnal találhat új párt. Viszont érthető módon nem mindenki vevő errő, sőt...

Sosem volt párom, s valószínűleg soha nem is lesz, de rengeteg nőrokonom van, és (többnyire) tisztában vagyok a nők társkeresési problémáival.


Az általános sémák, ahogy észrevettem, hogy fiatalon vagy az igaz szerelmet keresik sokan (én is belefutottam ebbe a hibába, egy-két csajt elszalasztottam, mert más tetszett), vagy sokszor váltogatják a pasijukat, semmi sem elég nekik, el vannak szállva maguktól. Vannak, akik tizenévesen megállapodnak egy srác mellett, és akár életreszóló házasság lesz a dologból (de inkább szétválnak huszonévesen). Vannak olyan csajok is, ahogy észrevettem, egyre nagyobb számban egyébként, akik okosak, céltudatosak, rendesen tanulnak, akár dolgoznak, és épphogy csak az ismerkedésre nincs idejük/lehetőségük. Egy rokonomnak volt olyan lány tanítványa, aki meseszép volt, okos is, de nem volt senkije... fura, és az incelek teóriáinak teljesen ellentmond.


...aztán sokan már azzal is megelégednének késő huszon/harmincévesen, aki egy fokkal szebb az ördögnél. Egyik nagynéném is így járt mondhatni, huszonévesen jobbnál jobb fiúkat dobott el magától, mert mindig volt jobb, aztán a végén ott volt szingliként 30 évesen, hogy ja amúgy kéne család, gyerek... aztán most egy olyan férfivel van együtt, akire 15 éve rá sem nézett volna.

Én azt mondanám, hogy a lányoknak is nehéz, de másképp. Nekünk, átlag, vagy az alatti fiúknak az a gondunk, hogy egyszerűen nincs kiből választani, s ha van is valaki a láthatáron, valószínűleg egyből lekoptat.

Az átlagos lány, akinek mondjuk még kiterjedtebb baráti köre is van, az bőségzavarban szenved.


21F

2021. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom honnan jön ez a marhaság. Én alig találkoztam szingli pasival, akivel kölcsönös lett volna a szimpátia.

Amúgy 16-os, van párom, szóval nem hoztam rossz döntéseket, de igen, vannak szemét pasik. Sajnos sokkal többen, mint rendesek.

2021. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!