Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek àtlagos nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek àtlagos nő aki kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek 25 évesen de korábban se kellettem.

Nem érdeklem őket, olvasok híreket képezem magam hogy izgalmas legyek nekik de az udvarias "hogy vagy stb" -n túl nem jut a dolog mert nem érdeklem őket.

Igényesen öltözködöm nem vagyok dagi, tudom hogy introvertált vagyok de ettől még közeledek feléjük de elhajtanak, ignorálnak.


2021. dec. 5. 08:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Képet vagy nem igaz
2021. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg csúnyácska vagy, vagy nagyon szexis pasikra hajtasz messze a szinted felett.
2021. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Én például így 30 felett egy kicsivel, pont nem izgalmas nőre vágyom.

Nekem sokkal fontosabb lenne, hogy lehessen rá tervezni, és nyugodt legyek mellette. Én sem vagyok egy izgága típus.

2021. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Sosem vágytam "izgalmas" nőre. Kedves, törődő, érdeklődő nőre viszont mindig is. Talán légy érdeklődőbb. Nyugodtan nyiss férfiak felé, kérdezd meg a "haverokat" milyen napjuk volt, mutasd ki ha érdekel. Ennyi szerintem.
2021. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mutass képet! De az is lehet nagyon magasak az elvarssaid a másik felet illetően!
2021. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Épp ezt csinálom hogy kimutatom és érdeklődök de udvariasan visszakérdeznek és ennyi meg sem jegyzik amit mondok nekik...

Eltörpülök a sok nő mellett akikkel körül vannak véve.

Gondoskodó, házias lennék ha odajutna a dolog, de csülökpörkölttel nem mehetek oda hogy "szia hogy vagy hoztam egy kis pörit"

2021. dec. 5. 09:07
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
6: Miért nem? :) Persze nem az utcán vadidegenekhez kell pörkölttel menni, de a csülökpöri simán működhet olyannál, akivel napi jóbaráti kapcsolatban vagy, de a barátságnál több eddig nem volt.
2021. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%

Mindenféle poén, vagy gúnyolódás nélkül mondom, hogy a csülökpörkölt nagyon sok férfinél működne.


De nem vagy még lekésve semmiről.

2021. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem túlságosan akarod ezt az egészet és görcsös vagy..ne azért kepezd magad, hogy a férfiaknak izgalmas legyél, hanem mert te akarod ezt csinálni. A boldog, kiegyensúlyozott nő az izgalmas,nem az aki mindent azért tesz, hogy valaki végre észrevegye.
2021. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
92%
Kérdező, teljesen tudok azonosulni :( ugyan ebben a cipőben vagyok. Hiába nyitnék, semmi érdeklődés.
2021. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!