Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác aki olyan ronda mint Fredy Kugler lehet sikeres a nőknél és boldog az életbe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

A valóságban: Nem igazán.


A gyk-n lévő burokban élő nők szerinte: Peersze, csak legyen magabiztos!

2021. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet. Állandó stressz, gyomorfájás, tehetetlen orvosokhoz járás, haszontalan pszichiátriai bogyók szedése jut csak a Freddyknek. Tapasztalat.
2021. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha be is tud mászni az álmukba, akkor garantált a siker :D
2021. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
szénné égett az arca vagy mi ? XD
2021. nov. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Van valami bájos irónia abban, hogy naponta ideköhögik azt a választ, amit írtam, de amikor más meri leírni, hirtelen nem találják hasznosnak... :D

Az itteni nők átgondolják néha, hogy mit írnak?

2021. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Kugler??? 😂😂😂

Bepisilek, olyan vicces.

2021. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
hát ha kugli arcú akkor lehet baj..
2021. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
milyen kugli?
2021. nov. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Csúnyának lenni mindenhol nagy hátrány, de egy csúnya férfi kompenzálhat más jó tulajdonságokkal. Néha egészen meglepő, milyen hapsiknak vannak szép barátnői. A nők vonzalma többösszetevős, míg a másik oldalon férfiszemszögből a nő értéke megegyezik a külsejével. Lehet bármilyen okos, jólelkű, ha nem elég szép, akkor hiába. Ha nagyon szép, akkor viszont az se baj a férfiaknak, ha buta, vagy rosszindulatú. Egy szép lánynak mindent elnéznek.
2021. nov. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerü az elet az biztos..én raadásul dagadt is vagyok. Mégis találtam társat. Gőzöm sincs mi tetszett meg benne, de miatta irgalmatlan önbizalmam lett. Lazán flörtölök bárkivel, mindezt neki köszönhetem, sokkal magabiztosabb lettem és ami nagyon fontos lefogytam 30kilót😉
2021. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!