Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál sikeres nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál sikeres nők, ti mennyit foglalkoztok a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
Mennyit sportoltok? Milyen gyakran jártok fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz stb.? Hogyan öltözködtök? Hány parfümötök van? Milyen az öltözködési stílusotok, mennyit költötök ruhákra?

2021. nov. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
A szemelyiseg szamit nem a kulso te budos femcel
2021. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő fontos, engem MOST a külső érdekel.
2021. nov. 6. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Nincs időm a melom napi 12 órát lefoglal minimum F.
2021. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom pontosan mit értesz sikeresség alatt, de vonzódnak hozzám a férfiak.

Naponta kb egy órát sportolok. (fittnes jumping/kerékpár/jóga időjárástól függően)

Évente 1x járok fodrászhoz, hosszú hajam van, akkor vágatok vissza belőle. Kozmetikushoz havonta (szőrtelenítés)

Körmöshöz konkrátan nem járok, a géllakomat tavasztól őszig magam csinálom. Szoliba nem járok. Visszafogottan sminkelek, korrektor, alapozó, púder, spirál. Egy fajta parfümöt használok évek óta.

Utcára/munkában szolidan öltözködöm. Általában hosszabb ingeket/blúzokat/ tunikákat hordok szűk farmerral. Körömcipővel szandállal, csizmával stb. Nyáron ruhát. (max térd felett 10cm-rel lehet rövidebb)

Változó mennyit költök ruhára, cipőre. kb 250-300ezret, ebbe benne van minden ruhanemű, cipő-bőr, kiegésztő)

2021. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Kevés ruhám van,de azok minősegi ruhák.Ha nem akciósan veszem,akkor kb 10-12000 egy felső,12-15000 egy nadrág.Fodrászhoz,kozmetikushoz 4-5 ször járok egy évben.A körmöm csak kifestem,villanófenyes szőrtelenítőm van.Parfümöt nem hasznalok,nagyon ritkan.Sportolni valtozó,ha van kedvem többször,de olyan is van,hogy hónapokig kimarad.A stílusom nőiesebb,vannak egyszerűbb és szebb ruháim is.A fülbevalokat szeretem,abból is a nagy,feltünőbb fajtát.
2021. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Heti 4-5x edzek

Nem járok kozmetikushoz, többségük inkompetens, de nagy figyelmet fordítok a bőrápolásra és megvan a magam rutinja, amiben figyelek a bőröm egészségére és a bőröregedés megelőzésére huszonéves koromtól fogva

Fodrászhoz kb 4-6 havonta szoktam menni, hosszú dús hajam van, csak a végét vágatom

Körmöshöz nem megyek, géllakkot szoktam magamnak csinálni alkalmakra, nyaralásra, de általában natúr, rövid körmeim vannak

Főleg fast fashiont hordok, minimalista darabokat, H&M, Sinsay, Reserved stb

Egy parfümöm van, de mindig elfelejtem használni. Az öblítőm erősebb illatú meg max a dezodorom illatát érezni.

Nem szeretek ruhára költeni, félévente bevásárolok egy húszasból és ennyi.

Ja és nem is igazán sminkelek, csak a szememet szoktam festeni, néha rúzs.



De mikor nem edzettem, akkor ia tapadtak rám csomóan, szóval szerintem nem azon múlik, a többin meg főleg nem. Én sem a ruháik meg hasonló miatt vonzódok férfiakhoz.

2021. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Sport: Heti 3x edzőterem (1,5-2 óra), 2x futás (5 km, fél óra)

Fodrász: Kéthavonta. A frissen vágott is jól néz ki és amikor nő, akkor is tudok belőle jót formázni.

Kozmetikus, körmös: Soha. Magamnak szedem a szemöldököm, tiszta arcbőröm van és szép hosszú körömházam, amit magamnak vágok.

Öltözködés: Pl. Angliában dolgoztam a nyáron, ott elmentem egy outletbe és vettem márkás ruhákat leértékelve (átszámítva) 80 ezer forint értékben, amik leértékelés nélkül 200 ezer forint értékűek voltak (10 ruhadarab. Pl. vettem egy sportzakót, ami 44 ezerről volt 8 ezerre leértékelve.). Vagy pl. nem rég vettem egy öltönyt 150 ezerért (igaz ilyet én is párévente veszek csak). Vagy ingeket pl. 15-20 ezerét veszek évente párat. Laag&Hill, New Yorker, Reserved, Zara, ami boltokba benézek itt Magyarországon, ha megyek.

Parfüm: Egy fajta parfümöm van, amit a DM-ben vagy Rossmannban szoktam venni 5-7 ezer forintért.

Öltözködési stílus: Elegáns. Legtöbbször fekete nadrág, ingek, kötött pulcsi a jellemzők. A hétköznapokban is alkalmi, ünnepi jellegű cipő szokott rajtam lenni.


27/F

2021. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

a aikeres az relativ, de azert altalaban meg megneznek a ferfiak es szoktam nekik tetszeni.


- sport: nagyon-nagyon ritkan sportolok, alkalmankent elmegyek futni vagy jogazni, ha eszembe jut, de nem edzek aktivan. szerencsem van, mert genetikailag vekonyabb alkat vagyok (nem tul vekony, inkabb olyan atalag-vekony) es emelle meg magas is, tehat nehezebben latszik meg rajtam, ha hizok. nyilvan nem vagyok izmos, de ruhaban ez nem latszik, mert arányos vagyok. illetve sokat dob rajtam a magasagom, feltuno vagyok miatta es a hosszu labak sok pasinak bejonnek. (hatrany, hogy magyarorszagon alig van 180+os ferfi.)


- fodrasz: kb felevete jarok egy alap vagatasra. hosszu, dus, egszseges, termesztes elenkbarna hajam van, nem vasalom, nem festetem. en abban hiszek, hogy nem a fodrasztol meg ilyen-olyan frizuraktol es szinektol lesz szep egy haj, hanem a megfelelo apolastol. meg persze sajnos/nem

sajnos, ez is genetika nagyreszt.


- kozmetikus: soha nem voltam, szerintem a legtobb a szetnyomkodason kivul semmire nem kepes es ezer eves elavult modszerekkel/termekekkel dolgoznak. de arcapolaara, megfeleo minosegu professzionalis kozmetikumokra sokat koltok es nagyon sokat foglalkozom az arcborommel. jol kialakitott rutinom van.


- korom: mindig magamnak lakkozom, foleg a pirosakat-bordokat, feketet es nude aranyalatokat szeretem, de van sokfele. neha rovid a kormom, neha hosszu, szerencsere nagyon szepen meg tudom noveszteni, de mindig apolt es rendben van.


- oltozkodes: egyzeruem oltozkodom, kovetem a divatot, de nem esz nelkul, tehat ami nem all

jol vagy pl. nem tudnam semmivel hordani, azt nem vezsem meg. nem nagyon hordok se magasarkut, se szoknyat, altalaban farmer van rajtam, pulcsi/polo meg bakancs vagy edzocipo evaszktol fuggoen. viszont igyekszem ugy oltozni, hogy az elonyos tulajdonsagaim

kiemeljem. pl magasdereku feket szuk farmer ovvel es platformos csizmaval, felulre meg mehet egy sima polo, de mivel ez kiemeli a vekony derekam es hosszu labaim, hiaba egyszeru a szett, eleg sokan megneznek benne. sokat koltok ruhakra sajnos, de egy reszet nem is horom..


- parfum: kb 5 van, azokat valtogatom. van kozte olcsobb is, meg 30 ezres chanel is.


ezen kivul megtanultam magam eleg jol sminkelni, tudom, mi all jol es mi nem, tehat ha jol kifestem magam, az szinten sokat dob rajtam. nem vakoltatot kell elkepzelni, csal siman egy egyszeru, elonyos sminket. atlagos arcom van.

2021. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Heti 3x járok futni, ezenkívül még csoportos órákra szoktam járni, heti 1-2x.

Fodrászhoz kéthavonta, kozmetikushoz és körmöshöz havonta járok.

Munkahelyre elegánsabban, egyébként visszafogottan nőiesen öltözködöm, követem a divatot, persze ésszerű keretek között. Szeretem a ruhákat, szoknyákat, magassarkút, csizmákat, de persze gyakran hordok nadrágot, bakancsot, edzőcipőt is. Arra ügyelek inkább, hogy az összhatás igényes legyen.

Elég sok ruhát vásárolok azért, havonta biztos hogy elköltök 50 ezret ruhára (cipőre, táskára) átlagosan.

Parfümből nincs sok de ami van azt nagyon szeretem, 4 db van amit rendszeresen használok.

Sminkelni kb minden nap szoktam.

2021. nov. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lachesys ***** válasza:
90%

Őszintén, nekem mindig fontosabb volt a saját stílusom, véleményem követése, mint hogy tetszem a férfiaknak. Ráadásul pont emiatt a magamhoz való férfiak figyelmét jobban felkeltem, a többiek alapvetően is kevésbé érdekelnek - úgy értem, én általában bakancsot, fekete ruhákat hordok, hétköznapokon ilyen egyszerű casual, néha military stílus, de mikor kimegyek szórakozni, akkor sokszor a full goth queen kategória, vagy bornadrag, battle jacket, koncertre fekete rúzs, smink, de hétköznapi szórakozáshoz is simán felteszem a kék, fekete, stb extrém ruzsokat. A hajam hosszú barna, néha eszembe jut, hogy kísérletezgessek színekkel, de vékony szálú a hajam és sérülékeny, vigyázom rá, nem vasalom, stb, így jó állapotú, de ha elkezdenem hidrogénezgetni, gyanítom hamar tönkremenne, úgyhogy emiatt az natural. Na meg a munkámban is kissé furcsa lenne, orvos vagyok, szóval emiatt is van hétköznap a no smink, egyszerű ruha, a munkahelyen úgyis minden nap atoltozom scrubba. De talán pont ezért amikor elmegyek szórakozni, akkor eléggé kisminkelem magam, de darkosan, nem hétköznapi cicababasan.

Sportolni is próbálok legalább heti 3x, meg nem eszek sokat, hogy ne hizzak, sajnos hajlamos vagyok rá. Majd akarok személyi edzőt és még 30 alatt egyszer egy bomba formát kihozni magamból, de magam miatt, ennyi.

Parfümöm 5-6 van, azokat cserélgetem.

A körmöm magamnak csinálom, fodrászhoz baromi ritkán járok.

2021. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!