Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szimpla gyári melósként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szimpla gyári melósként, lehet valaha sikerem a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
A mai nőknél nem lehet, 15-20 évvel ezelőtt esetleg még lehetett volna sikered.
2021. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen. Nem a munkád, vagy a pénzed, vagy akármilyen papír határozza meg a jellemedet és az esélyeid. (Ha meg valakinél mégis ezek alapján dőlne el, akkor valószínűleg rossz embernél próbálkozol)
2021. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Veled egyszinten lévőknél igen
2021. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem hiszem. Maximum valami nagyon rossz helyzetben lévő nővel tudom elképzelni, de szerintem az is felkapaszkodásra használna.
2021. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

"Őszintén? Nem hiszem. Maximum valami nagyon rossz helyzetben lévő nővel tudom elképzelni, de szerintem az is felkapaszkodásra használna."


Tehát a nők ezek szerint mégiscsak a pénzre mennek, hiába állítják itt sokan, hogy nem. Szomorú, hogy üzlet lett a párkapcsolatokból is, régebben azért ennyire nem volt ez így.

2021. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!