Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok egy olyan férfiról akinek nem volt barátnője és 25 éves? Adnál neki esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Sajnos rólam van szó, nagyon gyorsan telik az idő, és igen elég gáz már ez.

Kicsit félénk vagyok és nem járok társaságba, valószínűleg ez lehet ennek az oka. Adnál esélyt egy ilyen férfinak?

Nem sok lánnyal ismerkedtem de akivel igen az elutasított, vagy csak simán eltűnt.

Nagyon sokat vagyok emiatt szomorú, meg én vágynék arra később hogy legyen feleségem és gyerekem.


2021. nov. 13. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Napi X éve nem volt még baràtnője 🙄


Miben különbözik a válasz az összes többi ugyanilyen kérdéstől?

2021. nov. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
nem.
2021. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Hol volt eddig, mit csinált eddig? Nem szeretem alapvetően azokat az embereket, akik azt hiszik, mindenre rohadtul ráérnek. Én értem, hogy ez csak egy nyamvadt szüzesség, ami csak a szüzeknek számít, de valószínűleg az élet más területein sem érzi az ilyen ember azt, hogy múlik az idő és más szerepbe kerül ha akarja, ha nem, amiben meg kell tanulnia helytállni akkor is, ha nem minden megy elsőre. Az aggszüzesség a szememben a beletörődés a szarba és a reménykedés abban, hogy más oldja meg helyetted az életed. Jó várakozást, eddig is bevált, ahogy látom. Én mindenesetre már 20 évesen kértem volna segítséget szakembertől, mert már akkor is úgy éreztem volna, hogy nem jó irányba fejlődök, de ez csak én vagyok. Nem véletlen, hogy hozzám hasonló partnert keresek.
2021. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3# szóval szerinted már az is gáz, ha valaki 20 évesen szűz? Sok mindennel egyetértek, amit írtál de azért ez kiverte a szemem. A kérdésre válaszolva adnék esélyt, ez nem lenne kizáró tényező. Viszont abban igaza van az előttem szólónak, hogy próbálkozni kell. Nem szabad csak úgy várni, hogy majd jön valaki. Ez vonatkozik nőkre, férfiakra. Legyél nyitott, ismerkedj. Sok sikert! :) 28/N
2021. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

4

Nem, csak nem tudsz olvasni. Ha 20 évesen nem jött volna össze egy romantikus kapcsolat sem és úgy éreztem volna, hogy alapvető szocializációs problémáim vannak, mint a kérdezőnek, aminek csak egy tünete az aggszűz életmód, akkor arra minden követ megmozgatva megoldást kerestem volna, mert nem akarnék egy életet szociális fogyatékkal leélni. Ez az alapvető különbség köztem és közte, hogy ha valami nem megy, én azért elgondolkodnék, hogy nem-e bennem van a hiba és nem-e egy sokkal nagyobb probléma apró felszíne az, amit csak problémának érzek...


Ez a kérdés nem a szüzességről szól, mert az ilyen emberek 99%-a képtelen normális barátságokat kötni és rendesen beilleszkedni is a közösségbe. Valami van vele, amin segíteni kellene, de amíg ő nem akarja, addig nem lehet. Ez nem arról szól, hogy mikor dugsz, hanem arról, hogy miért sodort ennyire messzire az élet attól, ami a természetes, a megszokott - ráadásul akaratod ellenére és miért nem kapcsoltál akkor, mikor az egész kezdett kiütközni. Önkritika, emberek.

2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
az ilyenek mind nagy kockák.. bent rohadnak a gép előtt aztán hirtelen eszébe jut, hogy kellene egy nő.. amikor tini korodban hívtak volna piálni nem a gép előtt kellet volna tespedni és akkor most nem lenne ilyen drasztikus a helyzet !
2021. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

"Kicsit félénk vagyok és nem járok társaságba, valószínűleg ez lehet ennek az oka. Adnál esélyt egy ilyen férfinak?"


Férfiként kérdezem, mielőtt nőzni kezdesz gyáva, antiszociális férfiként:


Ha valahogy találnál nőt, szerinted boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatot tudsz majd vele fenntartani így?


Ez nem az esélyadásról szól. Szociálisan fogyatékos vagy. Ez kezelhető és kb az alapfeltétele annak, hogy egészséges ember legyél.


Fordítva ülsz a lovon.

2021. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem adnék
2021. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

"Ez a kérdés nem a szüzességről szól, mert az ilyen emberek 99%-a képtelen normális barátságokat kötni és rendesen beilleszkedni is a közösségbe."


21 (majdnem 22) éves koromig voltam szűz, pedig voltak barátaim, a legtöbb barátság azóta is tart, van akivel több, mint 20 éve nagyon jó barátok vagyunk, de szinten mindenkivel 10+ éve tart már. A legtöbbjüknek soha nem volt gondja a társkereséssel, nekem igen. Pedig együtt lógtunk, minden szarban együtt voltunk benne. Ez egy fos magyarázat.


"az ilyenek mind nagy kockák.. bent rohadnak a gép előtt aztán hirtelen eszébe jut, hogy kellene egy nő.. amikor tini korodban hívtak volna piálni nem a gép előtt kellet volna tespedni és akkor most nem lenne ilyen drasztikus a helyzet !"


Valóban, de pl. én a kockulás mellett mentem piálni is, szinte mindig (bár azért a mértéket tartottam). A többit meg leírtam előzőleg.


Az élet nem ilyen egyszerű, ahogy ti beállítjátok, sokaknak hiába van társasága, barátai, haverjai, jó családja, akkor is lehetnek olyan gátlások, porblémák, amikre mindez nem megoldás. A társkeresés pedig egy baromi nehéz feladat, amit nem lehet leegyszerűsíteni arra, hogy "biztos otthon kocult, meg nincsenek barátai". Mert tudom, ebben a kißaszott országban az a divat, hogy áldozatot hibáztatjuk, biztosan ha valami gondja van valakinek arról csak és kizárólag ő tehet. Nyilván a másik véglet sem jó, hogy mindig mindenért mások a hibásak, de azért ne esssünk át a ló túl oldalára sem. MIndez egyébként tökéletesen látszik az ország állapotában. Mentálisan kiégett, rothadó az egész társadalom.

2021. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"amikor tini korodban hívtak volna piálni nem a gép előtt kellet volna tespedni és akkor most nem lenne ilyen drasztikus a helyzet !"



A statisztikak szerint a tini korosztalyban tobb a lany, aki nem jar szorakozni/pialni, mint a fiu. Vagyis 1 nem bulizos fiura >1 nem bulizos lany jut. Tehat ez onmagaban nem ok....



37F incel

2021. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!