Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjen el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjen el ismerkedni egy olyan 24 éves lány akinek még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 19:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Én az egyetem mellett dolgoztam, mégis tudtam mellette nőket kúrni…
2021. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, ugyanígy vagyok csak fordított helyzetben. Ezzel a témával főiskolán foglalkoztam utoljára. Már pár éve dolgozok, de munka után kinek van kedve még eljárkálni bárhova is őszintén? 28/F
2021. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerűen nem értem ezt a gyakoris felfogást, hogy minden lányra naponta 10-en rarepulnek. Jóban vagyok az unokatesommal aki 20 éves. Én 29 vagyok. El szokott hozzám jönni, imádja a fiamat. Panaszkodni szokott, hogy nem tud ismerkedni. Isten bizony helyes, jó alakú lány. Persze kapasa néha van. Utoljára egy fosulis fiu, aki nagyon nem jött be neki külsőre. Én kívülállóként látom benne mi a "hiba". Túlságosan visszahuzodoan viselkedik. - strandon úgy ment fiúk közelében, mint aki zavarban van. Meg ha régi ismerős vagy új megszolitja nem adja a jeleket. Meg is mondom majd neki legkozelebb ,biztos azt gondolják róla kapcsolatban van és nem akar ismerkedessel kínos helyzetet teremteni. Vannak barátnői akikkel külsőre kb. egy szinten van. Azok között vannak, IGEN, akikre naponta rarepulnek annyian amennyire unokahugomra fel év alatt. Tehát nem 2 jelentkezobol választhat fel év alatt, hanem kb. naponta. Fáj is ez neki nagyon. Miért? mert azok a lányok tudnak flortolni, az egész megjelenesukkel azt közvetítik "repülj ram". Nos,biztos nem uncsitesom az egyetlen ilyen helyes lány akinek mégsem megy a bepasizas, pedig nyitott is lenne. Itt azt hiszik a himnemuek hogy a lányok egy homogén massza. Mind egyforma! NEM! Meg már nem bírom olvasni a sok egyen szöveget, hogy minden helyes lánynak naponta 10 pasi akadna. Ja, mert minden lány tud bánni az adottsagaival? Feltetelezem, nem unokahugom az egyetlen aki nem.
2021. nov. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 23 éves koromig voltam hasonló helyzetben. Velem is az volt (vagyis még mindig az, a személyiségem nem változott) a baj, mint amit az előző válaszoló írt: visszahúzódó vagyok, nem feltűnősködök (sem viselkedés, sem öltözködés/kinézet terén), nem én vagyok a társaság középpontja, nem "kelletem" magam. Ha valaki ilyen, akkor nem próbálkoznak nála férfiak ezrei, maximum azok, akik amúgy is mindenkinél bepróbálkoznak, aki él és mozog. Az meg elég lehangoló, ha valaki úgy "mozdul rám", hogy köztudott tény, hogy előtte már minden ismerősömnél vagy az egész egyetemnél nyomult, én vagyok az utolsó a sorban, mert még én is jobb vagyok, mint a semmi.


Személy szerint én rájöttem, hogy képtelen vagyok idegenekkel ismerkedni, akár élőben, akár társkeresőn. A baráti/ismerősi társaságomban próbálkoztam, többször eljártam velük ide-oda, nyilván velük azért felszabadultabban tudtam viselkedni (már egyáltalán az a tény megnyugtat, hogy velük van miről beszélni...), mint valami 2 perce megismert emberrel. Egy sráccal jóban lettünk, többet beszélhettünk, egyszer elhívott randira, azóta együtt vagyunk.

2021. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanmár hagyjuk ezt a "visszahúzódó" vagyok dumát. Ismerek, ismertem olyan csajokat akik nagyon kis halkszavú, introvertált, "alig mer létezni" típusok voltak, mégis MINDRE nyomultak a fiúk. A legtöbb normális, de még a nem normális srácok is imádják a csendes, visszafogott (vagy legalábbis annak tűnő) lányokat és kezdeményezni is fognak náluk. A gond az lehet, ha a csaj abszolút nem veszi a jelet, nem érti, hogy akarnak tőle valamit vagy extrém magasak az elvárásai. (Inkább az utóbbi szokott lenni.)

Olyan ronda nő meg nem létezik akire ne nyomulna abszolút senki. Max ha kinn él a tundrán az északi sarkkörön tök egyedül...

Hétvégén egy kb 160kg-os (nem vicc) csajra nyomult nem is egy srác, saját szememmel láttam.

2021. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben nem volt semmilyen "jel", amit vehettem volna. Mindenhol a társaságommal, az ismerőseimmel beszélgettem, ahol egyedül voltam, ott nem szólt hozzám senki, nem jöttek oda (amiért nem hibáztatok senkit, én sem szoktam ismeretlenül odamenni másokhoz). Ha látásból ismert társaságba mentem, akkor legfeljebb köszöntek, ahogy én is nekik, aztán mindenki visszatért az ismerőseihez vagy inkább a telefonját nyomkodta. Senki soha nem kereste a társaságom, nem próbált beszélgetni velem.


Mondjuk olyan helyekre nem jártam soha, ahol "nyomulni" szokás a másikra (bulik meg hasonlók). Kb. a gimis és egyetemi éveimről írtam le a tapasztalataimat.

2021. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, szivesen kinyalnálak
2021. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24 évesen már minimum vagy 50 pasin kellett "túlesned".
2021. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18, :D na persze.
2021. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy gyönyörű, vékony-sportos, 20-25 körüli, zseni, művészlélek csajt, aki szűz, mert visszahúzódó. :)
2021. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!