Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fejleszd magad tanács mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fejleszd magad tanács mit takar az oldalon?

Figyelt kérdés
Sokan jönnek ezzel, de szerintem semmi értelme, mivel nekem például a mamahotelből való kitöréstől és a jó fizetéstől még nem változott semmi.

#blackpill #fejleszd magad
2021. nov. 1. 21:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

#17. Dehogynem.


Ha tudni szeretnéd, utasítottam már vissza olyat is, aki egész jól nézett ki, és új Audija volt, amivel menőzött is a képein. De nyugodtan, hisztizz sírj csak! Ha szerinted csak az a gond, hogy nem vagy alfa, akkor miért nem gyúrsz, miért nem mész fodrászhoz, miért nem tanulsz tovább, hogy meggazdagodj? Ja, persze, tudom miért. Azért, mert tenni büdös. Jobb hisztizni, sírni meg uralkodni a kanapéról.

2021. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

17: Ezzel egyet kell, hogy értsek. A srác azért volt ilyen tolakodó, mert valószínüleg a válaszoló az egyetlen lány, akivel értelmesen tudott beszélgetni az elmúlt fél évben.


Egy alfa nem ilyen, mivel neki van másik 5 csaj a hétre. Az szerintem is alap, hogy ne viselkedj tolakodó bétaként akkor se, ha ez az egy nő van az utolsó évben. A helyzet az, hogy viszont ilyen esetben alfa viselkedéssel is reménytelen az ismerkedés. Ha nincs alapból opció, akinél próbálkozhatsz, ne nagyon várd, hogy jobb lesz a viselkedésed által.


"miért nem tanulsz tovább, hogy meggazdagodj?":


Ez jó tanács lehet. 21 nálad hány milliós vagyonnál/mekkora fizetésnél kezdődik egy férfi?

2021. nov. 2. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!