Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy incel átoperáltatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy incel átoperáltatná magát Chad-é (állkapocs, vadászszem, arcszerkezet), nagyobb sikere lenne a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
7# Kimentem a szabadba főzni a családnak. Férjemnek babos húst csináltam, a gyerekeknek pedig rizs es húst tárcsán. Mennyei lett mind a kettő.
2021. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Rántott húst burgonyapürével
2021. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanannyi esélye lenne. Azaz semmi. Az ilyen tévképzetekben hivő, elmebeteg szexista, nőgyűlölő f*szok nem kellenek se így se úgy a nőknek.
2021. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%

11 Erre már én is vágyom régóta, csak sajnos nekünk nincs kert, ahol meg lehetne valósítani, a szomszédoknál a házban meg nem szeretném kihúzni a gyufát. De irigyellek, imádom a rizses husit.


A sajttortának elkérhetném a receptjét, kedves 10-es?

2021. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%
Milánóit csináltam, mert holnaptól diétázom. Próbálok ma annyit enni, hogy soha többet ne kívánjam a kaját. 💁
2021. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

Az alapokat nem változtatná meg. Van ismerősöm, aki egész gyerek és fiatal korában kövér volt. Hiába gyurta ki magát, nem jött meg az önbizalom, szociális érzék, jó énkép. Ezek pedig elengedhetetlenek, ha józan nőket akarsz felszedni. Vagy legalább ezek látszata.

Egy jó párkapcsolat hosszútávú működtetéséhez pedig szinte elengedhetetlenek.

Persze gyanítom, a cél a kefélés. Arra elég lenne az átoperálás, hogy buliban könnyen kapható spicces nőket szedj fel valószínűleg. Tehát egyékszakás szex jutna, semmi több. Ha mégis összejönne egy párkapcsolat, valószínűleg csak nagyon sérült nő maradna hosszan veled, akinek egészséges az én képe, önérzete és önértékelése, az lelépne, mert az "alap felszereltséged" adott és nem lehet ilyen könnyen változtatni.

2021. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
#1: honnan a fenéből szeded, hogy EGY műtét?
2021. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Én ma salátát ettem szójaszószban pácolt sült tofuval, mennyei!
2021. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli. Ha meló van, mindig előre főzök valamiből rengeteget. RENGETEG tejföl rá+kovi ubi, végén kenyérrel kitunkolás, imádom.
2021. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
nem lenne sikeresebb, mert nem a kinezetukkel van baj altalaban, hanem a mentalitasukkal, azon meg a vilag osszes plasztikaja se segit
2021. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!