Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy viselnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek, ha a párotok mindig nagyobb tömegben pukizna és utána mindig ő is tetteti, hogy de büdi van?

Figyelt kérdés
2021. szept. 3. 19:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
.... mint a macskát szarni ..
2021. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem lennék ilyen surmóval egy percig sem.
2021. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De amúgy hűséges, meg rendes. De ez ilyen furcsa meg sztem gyerekes. Ok, befingik, de még utána rájátszik, hogy fuj ez ki volt meg ilyenek.
2021. szept. 3. 19:17
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Közölnèm vele, hogy ne égessen a viselkedésével.
2021. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Oké hogy az orrod alá fingik?

Ha neked ez oké akkor felölem oda is szarhat.

2021. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Csak ennyi?

Apósom egy családi eseményen eresztett egy recsegőst, aztán felháborodottan ránézett anyósra, hogy na de Marika...! Anyós majd elsüllyedt, persze tagadott mindent, mi meg röhögtünk mint állat.

Örülj, hogy nem fogja rád.

2021. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szandekos befingas-bofoges undorító. Égnék mint a szar. Aztán dobnám.
2021. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A szakítás sztem túlzás. Otthon sose phingik.
2021. szept. 3. 19:59
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Vannak olyan emberek akiket pont nem zavar, hogy más mit gondol róla. Anno a munkahelyemen kb 25 pasival dolgoztam egy csoportban, voltak ennél cifrább dolgok is ott, a fingást extrémnek nem is nevezném.
2021. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
Jaj van ez a proli mondás, hogy akkor jó a kapcsolat, ha mertek egymás előtt fingani. Szerintem ez undorító és mindig kiábrándítónak találtam.
2021. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!