Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi öltözködése mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi öltözködése mennyire számít a nőknek? Jobb (esetleg divatosabb, márkásabb, de nem muszáj mindenképp márkás) ruhákban több esélye van egy nőnél mint egy átlagos ruhában?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet is.

Érdekel, hogy mi a lányok véleménye, és, hogy a fiúk mit tapasztaltak.


Röviden annyi lenne a kérdésem, hogy egy férfinek több esélye van ha divatosabb vagy márkásabb ruhákat hord mintha csak egy átlagos ruha lenne rajta?



2021. okt. 23. 22:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

csatlakozom a tobbiekhez, szamit nagyon is, de nem a marka vagy az ar, hanem az izles es a stilus. es en ezalatt nem az elegansat ertem, szamomra nem az a stilusos, aki oltonyben meg makkos cipoben feszit minden nap.

en az egyszeru, basic, jol szabott darabokat szeretem egy ferfin, fekete, feher, szurke, esetleg sotetkek, farmer. a vilagbol ki tudok futni, amikor ilyen tiritarka ocsmany feliratos dedos polokat vesznek fel koptatott farmerrel meg ocsmany bumszli edzocipovel. nem kell tulbonyolitani, az egyszeru, de jo szabasu, minosegu ruhak a legszexibbek, amik meretben, fazonban passzolnak es elonyosek.

azert legyen mar annyira igenyes magara, hogy nem csak ugy random magara dobal a szektenyebol ezereves ruhadarabokat reggelente.

2021. okt. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Határozottan számít az öltözködés! Mikor megismertem a férjem a melegítőpulcsi-farmer kombót nyomta. Mióta én vagyok a stylistja szignifikánsan megnőtt a hölgyek részéről is az érdeklődés. Ő is mondja és 1-2x pont ott voltam amikor dicsérték a megjelenését, akár közvetlen akár burkoltan.


Nem feltétlen márkás darabokat adok rá, inkább az összkép és az anyag ami mérvadó.

2021. okt. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire sem szàmít, mivel csak a melegek tudnak jól öltözni.
2021. okt. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem a márka a lényeg, mert vannak márkák amik hiába nagyon drágák egyszerűen borzalmas a stílusuk...


Csak a stílus számít.

2021. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Olyan mértékben igen, hogy legyenek tiszta ruhái.

Amúgy meg nem érdekel a márka, láttam már 40-50 éves újgazdag pojácákat FENDI feliratú baseball sapkában meg LV hasitasiban, hát az minden csak nem szexi, 40 éves vagy, könyörgöm, vegyél inkább öltönyt vagy egy minőségi farmert.


Stílusban én nem szeretem a nagyon trendi pasikat, az egyszerű, letisztult, sportosabb stílust szeretem, vagy a kicsit androgénebb öltözködést. Nem tetszik az, ha valaki indokolatlanul midnenhová öltönynadrágban meg szűkre szabott ingben jár. Max ha a munkája megköveteli, akkor igen, de legyen már egy agyonhordott farmere, ami kényelmes.

2021. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
Márka, divat nem érdekel,a kínaiból is fel lehet normálisan öltözni.DE! Legyen tiszta,ápolt, rendezett. Semmi ne legyen kopott, régi.
2021. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

"Semmi ne legyen kopott, régi"



Jelenleg egy olyan polo van rajtam, amit akkor vettem, amikor meg iparitanulo voltam. Vagyis alsohangon 20 eve.



37F incel

2021. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
A póló veszi fel az incelt 😆
2021. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Számít nekik. Mióta megtanultam öltözködni, sokkal többen néznek a 16-40-es korosztályból.

(Ha görög szobor testű helyes pasi vagy, akkor lehetsz farmer-pólóban is)

2021. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
52%
17: ezért is vagy incel.
2021. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!