Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi öltözködése mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi öltözködése mennyire számít a nőknek? Jobb (esetleg divatosabb, márkásabb, de nem muszáj mindenképp márkás) ruhákban több esélye van egy nőnél mint egy átlagos ruhában?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok nemet is.

Érdekel, hogy mi a lányok véleménye, és, hogy a fiúk mit tapasztaltak.


Röviden annyi lenne a kérdésem, hogy egy férfinek több esélye van ha divatosabb vagy márkásabb ruhákat hord mintha csak egy átlagos ruha lenne rajta?



2021. okt. 23. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok. Nem nagyon érdekel, hogy hogy öltözködik aki udvarol. Így is úgy is ugyanannyi esélye van.
Nő vagyok. Nekem számít, hogy hogy öltözködik egy férfi. Aki divatos vagy márkás ruhát hord, annak több esélye van.
Férfi vagyok. Azt vettem észre, hogy nem számít a nőknek, hogy mit hordok.
Férfi vagyok. Azt vettem észre, hogy nagyon is számít a nőknek, hogy mit hordok.
35 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem a márka számít, hanem hogy igényes, jól össze válogatott ruhákat hordjon. Az nagyon sokat tud dobni egy férfin.
2021. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Én utálok majomnak öltözni és a mostanában divatos szűk bokalengető farmerokat hordani meg 1 szammal kisebb pólókat meg ilyen hülyeségek. Elvagyok ilyen oldalzsebes melós nadrágban meg bakancsban, de ha csak a boltba megyek le akkor simán felveszek egy pamut melegítő a fejemre húzom a kapucnit aztán leszarom ki mit gondol. Sose volt gondom a nőkkel.
2021. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%

ÖLTÖNY.


10-ből 7-nek bejön.

2021. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell divatos, nem kell márkás, de ne is legyen ódivatú, nagyapáink stílusa, olyan amin látszik, hogy valami szedett-vedett összeszedett, épp ami jött, amire telt.
2021. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#4

n

2021. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%

Leszarom a divatot meg a márkát. Nézzen ki rajta jól, passzoljon hozzá. Vegyen könyörgöm valaki ÉSSZEL ruhát!


Nagyon szánalmas a szememben egy férfi, akinek nincs saját stílusa, azt sem tudja, mi áll jól neki, azt sem tudja, mi egy ruha reális ára, az sem érdekli, hogy milyen az anyaga, csak a márka meg a divat. Ezek az emberek hülyék, mint a segg. Mosolyogni valók. Férfi és nő is. Egy értelmes ember nem márkás ruhát vesz, hanem ízléseset és jó minőségűt. Ahol épp talál.

2021. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
A márkás ruha fanok ugyanaz a kaptafa, mint a BMW-s majmok. Nem számít, hogy milyen modell optimális nekik, nem számít, hogy van jobb autó az árkategóriában. Nekik státuszszimbólum kell, mert agyuk nincs.
2021. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Jobb de nem màrkàsat nem teljesen èrtem , de írtam pár gondolatot


Sorolnàm:

- ha lehet legyen új ruha

- legyen tiszta

- legyen patyolat fehér színű

Vagy legyen esetleg piros

- cipő !mindenfèlekèppen! tiszta



Legutóbb rajtam pl superdry volt , szerintem a csaj azt sem tudta mi az.

2021. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Számít, nagyon is.

De nem a márka, hanem a stílus.

2021. okt. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon számít. Nem kell, hogy drága, márkás legyen. De legyen elegáns! Olyan kevés izlésesen öltöző férfi van... Én biztos megbecsülném és hatalmas plusz ponttal indítana.
2021. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!