Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy külsőleg mi a baj velem. Rengeteg match-em van társkeresőkön, mégis alig-alig jutok el randiig. 175 cm magas vagyok, 73 kg, sötétbarna haj, kék szem… 4 párkapcsolatom volt eddig, de most már fél éve semmi, egy randi se…


Esetleg képet küldhetek privátban…


2021. okt. 20. 22:02
1 2
 11/18 anonim válasza:
10%
A pénz mindenre gyógyír.
2021. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha volt 4 kapcsolatod (milyen hosszú, miért ért véget? ) az azt jelenti, hogy valahol van rád kereslet. Valami utána a kommunikációban csúszhat el vagy van valami egyéb handikepped, pl. munkásként pont királylányokkal kezdtél. Vagy csak el kell fogadnod a kellő lazasághoz, hogy ez egy ilyen szakasza az életednek, amikor másra kellene koncentrálni. A kétségbeesett hangnem, tipikus pl. amikor azzal indítasz, hogy te milyen rendes vagy, hogy már bárkit elfogadsz, de milyen hülyék voltak az exeid, biztos nem jön be a nőknek. Tarts egy kis olyan szünetet, amit most te választasz, s törődj más területeivel az életednek.
2021. okt. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Neked legalább matcheid vannak, meg voltak barátnőid.


175cm/80kg/21F

2021. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is a beszélgetésnél ronthatod el a dolgot nem a külsőd a baj
2021. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Nekem küldhetsz képet, megírom őszintén a véleményem.


31N

2022. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg matched van tarskereson megsem jutsz el a randiig. Kezdjuk ott hogy a nok nagy szazaleka szorakozasbol idoelutesbol hasznalja ezeket. Enis fent voltam ilyeneken, talan egy vagy ketto alkalommal jutott el hogy szex is legyen, de nagyobb szazalekban vagy vissza sem irnak egy koszones utan vagy csak hulyitik a pasikat.. Szerintem ne egy tarskeresobol vonj konzekvenciat hanem szemelyesen hangolodj ra az eletedre, es ne feltetlen part keress hanem onmegvalosits, es a nok ha erzik hogy meg vagy elegedve magaddal van sikerelmenyed pozitiv energiat sugarzol akkor kapni fognak
2022. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Rengeteg match-em van társkeresőkön"


már így is a felső 5%-ba tartozol, adj hálát az instennek hogy nem incelnek teremtett (mint engem)

2022. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akármennyire is hihetetlen, a külső nem minden. Ha nem találsz közös témát vagy nem vagytok egy hullámhosszon a kiszemelttel nézhetsz ki bármilyen jól, nem fog horogra akadni senki max alkalmira.

25n

2022. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!