Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy átlagos, szingli, normális korombeli lányt találni?

Figyelt kérdés

huszonéves férfi vagyok. Egyszerűen nem találok egy normális, átlagos, korombeli lányt.


Társkeresőkön vagy lecsúszott nők vannak, akik mellett nem hogy nem érzed jól magad, de még az életről is lehoznak. Vagy a átlagos/átlag feletti nő, akik az első 10 percben kapnak 35 levelet az összes férfitól és esélytelen, hogy válaszoljanak, teljesen mindegy mit írsz. A többi nő meg 40 feletti elvált 1-2 gyerekes anyuka.


Olyan lányt szeretnék, akivel nem nyűg az ismerkedés, hanem jól érezzük magunkat. Akit érdekel amit csinálok és nem csak színjáték, mert nem akar bunkó lenni. Akivel hasonló a gondolkodásunk és lehet komolyan tervezni. És nem olyat aki az ismerkedés első napján elkezd panaszkodni, hogy neki milyen rossz és lehoz az életről ...


Dolgozok, van hobbim is, amit szeretek csinálni. Elfoglalom magam.


Randiztam sok lánnyal az elmúlt évben netes társkeresőkről, senkivel sem volt meg az összhang, összejönni meg nem fogok csak azért, hogy legyen valakim. Egyébként nem voltak rossz élményeim, csak az zavar, hogy nincs olyan, akivel nincs meg az összhang.


2021. okt. 11. 01:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért társkeresőn is lehet kifogni normális nőt. Volt pár randim onnan, úgyhogy értem miről beszélsz. A legtöbb nő csak lehúzásra ment. Amikor már azt mondtam többet nem randizok onnan, befejeztem, akkor írt vissza egy nő, akinek kb 1,5 héttel ezelőtt írtam. Írta hogy igazából ő is feladta a netes keresést, ezért nem is válaszolt eddig, de valamiért szimpatikus voltam így még reagált. Na ő lett az igazi, pedig már nem hittem benne. Pozitív gondolkodással, életcélokkal, nagyon egy hullámhosszra kerültünk. Az első randi olyan volt mintha évek óta ismernénk egymást. 2 hónap múlva már összeköltöztünk. Azóta is odáig vagyok érte.
2021. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a "kedvenceim" a mostani 20-25 éves lányok elefánt lábakkal, szép arccal, lányos bájjal, nagy seggel. Annyi van belőle mint égen a csillag.
2021. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!