Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, amit ez a PUA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, amit ez a PUA mester mondott, hogy manapság egy férfinak gyakorlatilag nem lehet hibája, egy nőnek viszont akármennyi hibája lehet, akkor is talál társat?

Figyelt kérdés

A híres PUA megalapító Mo.-n Nicholas Victor mondta, hogy ugye egy nő amikor válogat (akármilyen nő), több mint 10 ezer férfi kezdeményezését kapja. Ugye a bőség zavarában eleve kiszűri a férfiak 80-90%-át a profilképük/külsejük alapján. Ez minden nőnél igaz. Utána jön a többi szűrő ami egyénenként változó: anyagiak, magasság, előadásmód, humor, férfias kommunikáció stb. Ha ezek valamelyikén bármelyik férfi megbukik, akkor el is vesztette az adott nőt. De mivel az adott nőnek még 9.999 hódolója van, így ő bármennyi hibát véthet az élet bármennyi területén, biztos befutó lesz.

Ez majdnem szó szerinti idézés csak a saját szavaimmal. Egy PUA mestertől aki egész életében ezzel foglalkozott.

Szerintetek is van ebben igazság?



2021. szept. 21. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

10


Hagyd már, 22 éves vagyok és azt látom hogy szinte mindenki kapcsolatban van.. Sőt, idősebbek körében is ezt tapasztalom. Inkább te vagy, aki tagadja a valóságot.

2021. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Na, közbe most láttam elmenni az utcán egy 190cm -es gigachadet egy 160cm kövérkés mentális beteg fejű lánnyal kézenfogva (egyértelműen jártak). Senki ne mondja, hogy nincs baj a piacon, ha ez a looksmatch.
2021. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a f**zba ne válogathatnának a férfiak? Én is válogatok (első sorban személyiség alapján, de ez most lényegtelen), pedig nem vagyok egy adonisz.
2021. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

13


Hagyd, az incelek szerint amelyik férfi válogathat az már chad...mint a lapos földesek, nem tudod őket meggyőzni az ellenkezőjéről.

2021. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

#12 Azért mert te egy felszínes gyökér vagy és látens homokos, a pasinak még bejöhetett a nő. Szeretheti őt a személyiségéért, tudod mi az? Nem, hát persze, hogy nem.

A teóriáitok szerint egy 190 cm magas gigachad azzal jár akivel akar, a nők felső 10%át kúrja. Most már ő sem? Akkor kik közül válogatunk mi, nők?

2021. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

elmebeteg😂

pua mester.. az ilyen szanalmas nyomorekokat kene elzarni a tarsadlomtol.

2021. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A PUA célja eredetileg az volt 10 évvel ezelőtt, hogy az átlag alatti és emiatt nőknél sikertelen férfiból Casanovát képezzen"



Igen, itt el is hasalt a mester. Lenyegeben a PUA-t megette a blackpill...



37F incel

2021. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell ehhez semmilyen PUÁNAK lenni, aki már beszélt 10 mondatnál többet nőkkel az tudja, hogy ez így igaz. A hiba persze relatív, kinek a szemében épp mi számít hibának. Viszont nekem volt már hogy egy nő konkrétan kijelentette, hogy elég egy mondat és "a férfi elássa magát". Ez lehet egy "Én nem szeretem a szulejmánt. -Én viszont igen, viszlát!" a nő részéről. És EZ a durva, ne mondja senki, hogy ez nem elcseszettül durva hozzáállás. És az említett leányzó távolról sem volt szépségkirálynő, szóval a "nem Palvin Barbira kéne nyomulni" és hasonló bődület h_lyeségeket hagyjuk.
2021. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jézusom, Nikolasznak hívják a kisfiamat, ez most szíven ütött😂

Hogy a kérdésre is válaszoljak,nem igaz, ismerek rengeteg férfit aki munkanélküli/közmunkán van/160 cm/elvált gyerekkel/csúnya mint az ördög és mégis csajoznak, van alkalmi kapcsolatuk, barátnőjük, feleségük. És általában mindig, kivétel nélkül külsőre vagy velük "egy szinten" van a nő, vagy szebb tőlük🤷🏽‍♀️

2021. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minden nőnek vannak olyan dolgai, amiből semmilyen körülmények között nem enged. Inkább vár egy másik hapsira, de akkor sem. Ez mindenkinél más, van akinél "minimum 180cm legyen a pali", de találkoztam már olyannak akinél a "ha nem szőrös a mellkasod az kizáró ok". Ezer féle van, csak sajnos nehéz megtalálni azt akinek épp bele tudsz illeni az elképzeléseibe. Változtatni nem fognak, neked kell másik nőt találni újra és újra addig, ameddig nem passzolsz a nő "elvárásaiba".
2021. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!