Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam már az elején?

Figyelt kérdés

Harmincas férfi vagyok és ismerkedtem egy pár évvel fiatalabb nővel. Azt tudni kell, hogy a lassabb ismerkedés híve vagyok, ezt még írtam is neki az elején. Nem zavarta de mégis néha eltűnik és ha végül nagy nehezen válaszol, akkor olyan távolságtartó. Azt hozta fel, hogy neki nem elég ha heteken keresztül csak egyszer hétvégén írkálunk egymásnak és fél év alatt csak egy randit hoztunk össze. Ez igaz de mindig volt valami ami miatt el kellett napolnom a találkozást. Az írás meg, hétköznap én is dolgozom de hétvégén szívesen beszélgetek vele. Azt mondta akkor jó, próbáljuk meg megint, megbeszéltük a randit de sajnos megint közbejött egy családi ügy és lefújtam. Egy héttel később írtam neki de nem válaszolt pedig látta.

Most ezzel tényleg elrontottam? Írtam neki, hogy én is komoly kapcsolatot keresek. Mit tudok tenni?


2021. szept. 20. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez már most halott ügy.

Egyből úgy kezdeni,hogy oldjunk meg egy problémát...

Nem érek rá.Semmire,soha..

Mikor lesz majd ebből rózsaszín köd, meg eszetlen fejveszett sodródás?

Legalább egy hétig..

Megmondom.Soha.Mert még azt írkálás is csak vérrel verejtékkel megy.

Olyan ez mint egy veszteséges vállalkozás.Mindenki szabadulna tőle.

2021. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

LOL. Lassu ismerkedes hive vagy es a felevente esedekes randi elmarad.

Kezdj uj nokkel es hagyd ezt a baromsagot. Amig nincs szemelyes pofavizit, addig alomvilag az egesz, es talan folosleges kor, de jo sokaig huzva.

2021. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha hónapok alatt nem hívtad el egy randira, amire el is mentél, akkor nem értem hogy gondoltad hogy ő majd addig ölbe tett kézzel rád fog várni! Már valószínűleg talált olyat aki megbecsüli.
2021. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel a viselkedéssel senki nem fog komolyan venni. A nőnek igaza van, és kezdtem aggódni a sztorit olvasva, hogy szegény ad még esélyt neked, de úgy látom megjött az esze. Ezúton grat neki.


Ha valaki érdekel, akkor alap kéne, hogy legyen a napi szintű konnunikáció, mindenkinek arra van ideje, amire akar. Munka előtt, ebéd szünetben, munka után, alvás előtt, szóval bármikor rá lehet írni a másikra és beszélgetni kicsit, vagy uram bocsá felhívni telefonon. De ilyen mentalitassal sosem lesz baratnőd.

Az sem erdekel, ha lepontoztok, ezt gondolom.

2021. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Sose hittem bárkinek ezt tanácsolom de ha ilyen tetvész csiga vagy igazából le se szarod a másikat. A tettek a fontosak nem a szavak...

Vedd úgy mintha a főnököd lenne. Ha annak is egy hét után jeleztél miután nem toltad be a segged munkába megnézném lenne e még munkahelyed. Hát nem.

Akkor itt se csodálkozz...

Ugyanúgy számítson szerencsétlen lány mint a többi életkapcsokatod vagy ne szivasd.

2021. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Amikor fél évig hajlandó volt várni a nő,akkor ő sem kapkodós.Ettől,még,ha mégis találkoztatok volna,ezt meg lemondtad.Fordítsuk meg a dolgot! Te mit reagáltál volna,ha te lettél volna a nő? Egyébként,még a csokor rózsa,címre küldve,még segíthet a dolgon,de így már az is,nagyon talán.
2021. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van... Próbálkoztam még nála, írtam naponta többször de csak pár nap után válaszolt hogy adott elég időt de inkább hagyjuk az egészet. Írtam neki, hogy én tényleg szerettem volna rendes kapcsolatot, erre válaszolt hogy semmit nem jelent neki amit írok, mert a viselkedésemmel mindent elmondtam.

Úgy megbántam, hogy így csináltam a dolgokat, ő tényleg egy normális kedves nő, nagyon szép is. Félek, hogy mással összejön...

Viszont az ismerősei közül még nem törölt ki.

2021. okt. 6. 10:13
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem jelent semmit, hogy onnan nem törölt, de ezt elbaxtad. Tanulj belőle legalább.
2021. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Ennek az ügynek reszeltek.

Úgy érzi, ha fontos lenne neked, akkor időt tudtál volna rá szorítani, és jogosan érez így.

2021. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"Írtam neki, hogy én tényleg szerettem volna rendes kapcsolatot"


És a gyakorlatban hogyan képzelnél el egy párkapcsolatot, ha a munkád és az egyéb elfogaltságaid mellett fél év alatt egy randira tudtál időt szakítani?


Egy párkapcsolatban mégis mire lenne időd szerinted?

2022. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!