Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy enyhén szociális fóbiás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy enyhén szociális fóbiás, meg kicsit önbizalomhiányos fiú találhat magának párt? Amúgy rendes, tele van szeretettel, megbízható, jólelkű.

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar az, hogy "enyhén szociális fóbiás"?
2021. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szeretek sok ember között lenni és barátaim sem nagyon vannak. Pl mozi, színházzal nincs semmi gondom, csak idegenekkel beszélgetni nem szeretek, meg nem is tudok. Amúgy van munkám, csak valamiért tartok az emberektől. De amúgy külsőre teljesen normálisan nézek ki:)

Járok pszichológushoz de ezen úgy érzem nem tud segíteni.

2021. szept. 14. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Bocs, de ez nekem nem fóbiának, hanem a társas készségek ki nem fejlődöttségének, tehát azok hiányának tűnik. A nem szeretsz beszélgetni, az azért van, mert nem tudsz, mint ahogy gondolom társas helyzeteket sem tudsz kezelni, és ez frusztrál, emiatt kerülöd őket. Jól sejtem?
2021. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 zol56 ***** válasza:
44%

Persze, az esély megvan rá.

De, ha választanom kéne, inkább olyan párt valasztanék aki nem jár pszichológushoz, pszichiháterhez. Még ez sem garantálja, hogy szàzas az illető. Én úgy gondolom, hogy ha Neked sem lennének ilyen jellegű problémáid Te is így gondolkoznál.

2021. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szórjatok meg pirossal, de van olyan làny aki ezek miatt jött össze a jelenlegi pàrjàval:

"Amúgy rendes, tele van szeretettel, megbízható, jólelkű"


Ez az én kategóriában instant baràtzóna...


No de visszatérve a vàlaszra, ha jó helyen van és jó időben, találsz egy jó platformot ahol ki tudsz teljesedni akkor igen.


( Vagy ha jól nèzel ki, ami manapsàg fontosabb mint azok a tulajdonságok )

2021. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Vagy ha jól nèzel ki, ami manapsàg fontosabb mint azok a tulajdonságok"


Ne haragudj, de szerintem a kérdezőnél fennálló problémát egy extrém jó külső SEM tudná ellensúlyozni. Csak abban az esetben az lenne a helyzet, hogy esetleg (még mindig csak esetleg) összejönne neki valami, aztán, mihelyt kiderülne a csaj számára, hogy ki is ő valójában, ugyanolyan gyorsan ott is hagynák.

2021. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Találhat, de az a kapcsolat 1, nem lesz hosszú életű és 2, eléggé szr lesz. Emellett piszok nehéz is lenne eleve kialakítani, de persze kiszámíthatatlan az élet.
2021. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 valahol igazad van, de azt viszont nem tudjuk , hogy mennyire èl aktív èletet , nem muszáj közösségbe menni , ahhoz hogy kimozdulj.
2021. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem jár pszichológushoz vele (fel se merült, hogy szüksége lenne rá), de a férjem ilyen. Megszokható. A hétköznapi életben szinte fel sem tűnik, csak pl vásárláskor, vagy nagyobb tömeg esetén ideges lesz, látszik rajta, hogy elege van. Ettől függetlenül én ezt nem tekintem kórosnak, amivel ne lehetne együtt élni... járunk moziba, színházba, programokra, van gyerekünk, stb.
2021. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Úgy mondják, hogy introvertált. Lehet, de jellegéből adódóan nehezebb.
2021. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!