Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozásban egy olcsó 125cm3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban egy olcsó 125cm3 -as motor segíthet?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy egy jármű képes lenne növelni a párkapcsolati piaci értékemet, viszont egy jobb kocsi használtan is jóval 5 misi fölött kezdődik, ráadásul a városban nincs is nagyon szükségem rá.


Olcsó 125 köbcentis motort viszont már lehet venni újonnan 1 millió alatt is. A nők amúgy sem veszik észre, hogy márkátlan és gyenge a motor.



2021. szept. 14. 21:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ismét leírom. Nem számít. A páromnak 2-3 év kellett, amíg elkezdte megkülönböztetni a motorokat típusok, hengerelrendezés szerint, pedig elég aktívan tanítgattam, amikor találkoztunk eggyel. Egy lánynak fogalma se lesz, hogy akkor ez most egy Honda XL125 vagy KTM Duke 390.


És a nők 99%-ánál 0 szempont lesz.

2021. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
#21: Abszolút nem értek a motorokhoz, de az azért messziről látszik, ha egy motor valóban drága.
2021. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

#22

Nézz meg egy képet egy KTM Duke 390-ről és tippeld meg az árát anélkül, hogy megnéznéd :)


A kérdező nem egy Kawasaki H2-t akar venni, még csak nem is egy R1250GSA-t. Azokon valóban látszódik még talán egy laikusnak is, hogy "valószínűleg drága".


Illetve tényleg azzal akarsz part keresni, hogy kirakatba teszed az anyagi helyzeted? Szerintem nem jó taktika. Én nem akarnék olyan párt, aki először a pénzem miatt nézett rám.

2021. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
21: Pont ez a jó a motorban szemben az autóval, ahol a nők felismerik a drágát és csak azzal lépnek reakcióba.
2021. szept. 15. 16:21
 25/39 anonim ***** válasza:
#23: Megnéztem. Másfél millára tippeltem, kicsit több ennél, de ahhoz képest, hogy abszolút nem érdekelnek a motorok egész jó volt a tippem.
2021. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel biciklizzen mindenki és menő lesz: [link]
2021. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

26: A biciklinek nincs párkapcsolati piaci értéke. A mai világban a beta cuck soyboyok bicikliznek. Az autónak van értéke, viszont a lányok ismerik a márkákat egyből kiszúrják, ha valaki csak felvágni akar vele, de nincs meg hozzá az alapja. Emiatt egy 15 éves Audi vagy egy újonnan vásárolt Dacia már nem játszik. A Mecedes AMG a minimum.


Egy motor viszont más. Mivel alapból menő és kevesen használják, a hatása megközelítheti egy sportkocsiét, miközben az árát nem nézi senki, mivel nem értenek hozzá.

2021. szept. 16. 09:45
 28/39 A kérdező kommentje:
Kawasakk H2 -t is fogok venni egyébként, csak egyelőre meghalnék rajta szerintem.
2021. szept. 16. 09:48
 29/39 anonim ***** válasza:

"A biciklinek nincs párkapcsolati piaci értéke. A mai világban a beta cuck soyboyok bicikliznek."


Aki ilyent leír, annak kereken 0 a "párkapcsolati piaci értéke".

Atyám borogass!

2021. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy fogsz venni Kawasaki H2-t, az lesz a 2. motorod, amikor már jól tudsz motorozni, egyből a Keeway RKF125 után.


Harmadjára írom, hátha most megérted. Nők többsége szerint NEM menő a motor. Hacsak nem kislányokat akarsz magadhoz vonzani. Nincs korreláció. Sokkal inkább választanak a szerinted "bicajozó beta cuck soyboyok" közül (whateverthef#ck that means), mivel ők legalább biztosan egészségesek, fittek, ami sok nő számára egy fontos tényező. Persze ez sem általános igazság, mivel rengeteg egyéb tényező van. Valamint mégha egy motorost is választanak, az sem feltétlenül a motor miatt van. Ezt hívják álkorrelációnak. Amikor megnézed, hogy van-e motorja, meg hogy van-e párja/barátnője. Ez nem kauzalitás, csak egy egyszerű korreláció.


Amúgy hány éves vagy, megkérdezhetem?

2021. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!