Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire korrekt így viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire korrekt így viselkedni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt még 3 hónappal ezelőtt, egyértelműen párkeresési célból. Ő akkor éppen nem keresett kapcsolatot, mégis elkezdtünk randizni. Telt az idő, szerveztünk közös programokat, megcsókoltam, majd idővel le is feküdtünk. Viszont egy beszélgetés alkalmával mondta, hogy ez részéről még nem kapcsolat, és nem tudja, hogy mi legyen köztünk. Próbáltam már szintet lépni, több érzelmet belevinni, de ő ezeket nem nagyon viszonozta, sőt, inkább el is kerülte ezeket a helyzeteket. Kérdeztem, hogy szexkapcsolatot akar-e, azt mondta, hogy arról szó sem lehet.

Ezek után szerintetek mennyire korrekt dolog, ha ismerkedem másokkal is? Azóta 3 másik lánnyal randiztam, és egy buliban csókolóztam is egy negyedikkel. Az egyik haveromtól megkaptam, hogy egy szemét alak vagyok. Azonban én felajánlottam a hűségemet, és a másiknak nem kellett, így az én lelkiismeretem tiszta. Mit gondoltok? Tényleg szemét alak vagyok?


2021. szept. 14. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Figyelj!

Nem azt mondta, hogy nem akar rendes kapcsolatot, annyit mondott, hogy ez szerinte még nem az. Egy kapcsolatnak idő kell, hogy kialakuljon. Nőj fel!...

2021. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Korrekt semmiképp, de próbálkoztál eleget. Beszéltél vele, elmondtad nyíltan mit akarsz, tisztázni akartad mi van köztetek, de ő csak maszatol és azt sem tudja melyik bolygón van, cserébe össze-vissza beszél. Ezek után nyilván nem fogod egy komolytalan nő miatt pazarolni az időd, úgyhogy érthetőnek érthető miért ismerkedsz másokkal.
2021. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem szabad komolyan venni egy ilyen màsik felet.


Ha ő nem tudja hogy mi legyen veletek - ott volt a lehetősége - majd te eldöntöd, és keresel egy olyat aki viszonozza az *alapvető* elvàràsokat.

2021. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!