Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

26 évesen eddig a tanulmányaimmal foglalkoztam, párszor lett volna lehetőségem párkapcsolatra, de nem mentem bele mivel egyetem és munka mellett semmi időm nem lett volna rá. Most teljesen el vagyok veszve, otthon home office-ban, barátok szanaszét az országban és megöl a magány. Mind a barátok mind egy társ hiánya miatt...

Online társkeresést kerülöm, mindig is a személyes kapcsolatok híve voltam, szerintem 10 perc beszélgetés sokkal többet ér mindkét félnek mint 1 hónap chateles.

Kinézetemmel véleményem szerint nincs nagy baj. Nem vagyok 10/10, de csúnyának se mondanám magam, többször megkaptam már hogy “nyugalmat sugározok”, amit nem tudok eldönteni hogy jó vagy rossz dolog.


Milyen lehetőségek vannak ismerkedésre, barátkozásra (kapcsolat szempontjából csak komoly érdekelne)? Valaki volt hasonló helyzetben, hogyan lábalt ki belőle? Bármilyen tanácsot örömmel fogadok.


26F


Előre is köszönöm annak aki érdemben válaszol a kérdésre.



2021. szept. 11. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nekem is sokszor mondták, hogy nyugalmat árasztok és békés velem lenni.

De ez unalmas lehetett nekik,mert mindegyik a rosszfiúkat és az "érdekes" életet élőket díjazta.

Aki nyugis, az unalmas, nekem ez jön le a társkeresés során, és kollégáknál is ezt láttam, hallottam.

2021. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és ugyanilyen a problémám. Azt tanácsolom, hogy keress valami hobbit, én elkezdtem pl.olvasni meg munka után eljárok edző terembe. A pszichológusom azt tanácsolta, hogy még egy befogadó közösséget kellene keresnem ahol élőben tudok ismerkedni.
2021. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Unalmasnak nem gondolnám magam, ha valaki elkezd velem beszélgetni mindig jó a hangulat. De tény hogy igazad van abban, hogy aki nem ismer meg lehet unalmasnak lát.

#2 Ha találnál ilyen közösséget, akárhol, kérlek oszd majd meg, itt vagy privátban. COVID előtt rendszeresen teniszeztem edzőterem helyett, az olvasás viszont közös pont.


Eddigi válaszokat köszönöm, természetesen még várok egyéb tanácsokat is.

2021. szept. 11. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy nincs ilyen, hogy valaki egy evtizedig nem foglalkozik a masik nemmel. Mondjuk ugy, hogy eddig is sikertelen voltal, ezutan sem lesz jobb a helyzet, de erre magad is rajottel. Ha van szocializacios keszseged, akkor itt az ideje megmutatni, jarjal tarsasagokba, ismerkedj. De jelentos hatranyt szedtel osszea, mit le kell dolgoznod.
2021. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Tisztában vagyok vele. Nem is az a szándékom hogy *holnap* életem szerelmét összeszedjem. A kérdés inkább arra irányult, hogy hova menjek ahol nem nagy “hátrány” ha nem baráti társasággal megyek inkább úgy, hogy baráti társaságot szerezzek.
2021. szept. 11. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Menj el társastánc tanfolyamra! Nem kell sokat beszélgetni és még esély is van párkapcsolatra.
2021. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez a társastánc dolog egy mítosz. Csomó nővel találkoztam netről aki ilyenre járt mégis NETRŐL akart ismerkedni mert ott nem tudott.


Nincs recept sajnos. Szerencse kérdése. Undorító rosszindulatú emberek sokszor párban vannak míg igazán jószándékú emberek meg egyedül....

2021. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!