Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan férfi, aki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki így el tudna fogadni, szeretni?

Figyelt kérdés

Bántalmazó családban nőttem fel, ez sok területen nyomott hagyott az életemben.

Depresszió és borderline személyiségzavarom van, és bár egyre jobban vagyok, nem tudom semmissé tenni az öngyilkossági kísérleteket, hegeket. Vagy az ezek miatti sokéves csúszást az egyetemen.

A családommal nem tartom a kapcsolatot.

Van esélyem valaha párt találni, aki el tud fogadni ezekkel? 24 évesen végzettség nélkül, család nélkül, sérülten, pszichésen nem egészségesen (bár ezen dolgozok pszichológussal).



2021. szept. 8. 21:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%
Bocsánat de most nem,talán ha pszichológusoddal dolgoztok még akkor egyszer eljuthatsz az igenemig. Kirartást!!!
2021. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

Elképzelhető lenne a dolog, ha tényleg jár szakemberhez és van is javulás.

Ugye a borderline személyiségzavar, nem egy kellemes állapot sem a betegnek sem a környezetének.

2021. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon sok kitartás kell hozzá amit kívánok, hogy meg legyen.

Nem lesz egyszerű, évekig tartó pszichoterápiás foglalkozás kell hozzá, hogy átformálják a személyiségedet (sajnos tudom, exem is borderline ban szenved)

Majd meg fogod találni azt a segítő és türelmes férfit aki szeretni fog.Ne add fel és akaraterő.

2021. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%
Talán ott van melletted most is, régóta, nem messze, tudsz is róla, csaképp elhajtod.
2021. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

Nagyon együtt tudok érezni veled, és sajnállak a sorsod miatt.

Viszont azt megtanultam, hogy lelkibeteg nővel nem szabad kezdeni, mivel az esetek többségében maguk mellé rántanak.

2021. szept. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Mutatsz magadrol egy kepet?
2021. szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%
légyszi, előbb pszchológushoz menj és terápiára. Ezeket SEM TE, SEM VALAMI PASI nem fogja megoldani.
2021. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Az remek, hogy szakemberrel dolgozol rajta és már jobban érzed magad. Ügyes vagy!

Viszont saját magadért tedd, hogy neked legyen jobb, ne azért hogy elfedd a tüneteidet valaki miatt, mert ki fog törni.

Illetve olyan párt próbálj találni, aki tisztában van azzal, hogy beteg vagy és hogy a személyiségzavart nem lehet gyógyítani, csak kezelni. Tehát ne csodálkozzon, ha nem tudsz 0-24 úgy viselkedni mindig, mint egy mentálisan egészséges ember, ezt nem lehet elvárni. Igenis úgy kell szeretni, hogy bevállalja az ember, ha előjönnek olykor a tüneteid, ez van, kezelés mellett is zajlik az élet, ami hatással van rád.

Egy megértő társ nagyon is fog tudni szeretni téged, ha hajlandó ezt elfogadni.

Terápiát ne hagyd abba!

2021. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked most már jobb lesz, mert koliban élsz, tehát nem kell a bántalmazó családoddal lenni. Hidd el, magad mögött tudod hagyni a BPD-t.


Engem is ezzel diagnosztizáltak, de már van egy diplomám, jövőre meglesz a második. Anyám felajánlotta, hogy lakhatok itt, éltem is a lehetőséggel, de rossz ötlet volt, mert lehúz. Mindig siránkozik, sosem volt képes igazán kiállni a családjáért, ő sem nőtt fel igazán. Már nekem sem sokat kell kibírnom, de újra kell kezdenem a terápiát.


Egyébként volt egy kapcsolatom, ami 2 hét híján 5 és fél évig tartott, és én szakítottam meg. Viszont - pont a bordernek "köszönhetően" bevonzottam egy toxikus, bántalmazó partnert. Másokkal szemben ugyanolyan tutyimutyi és magának való volt, mint anyám, de velem szemben tudott ordibálni. Oké, voltak szép pillanatok is, de 30-40 éven át nem bírtam volna elviselni.

2021. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%

Jobb vagy mint az emberek 90%a és előrébb tartasz, mint az emberek 99,9%a.


Szerencsés lesz a jövendőbelid.

2021. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!