Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem bújnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem bújnak ki az internet alól és próbálják elmagyarázni vagy bizonyítani az életszemléletüket úgy mint a lapos földesek?

Figyelt kérdés

Ugye az incelek csak egy netes közösség amely szerint a társadalom elzárja őket a romantikus és testi kapcsolatoktól, mert nem eléggé vonzóak és gazdagok. Az incelek csak online létező közösséget alkotnak többnyire fehér tizenéves, huszonéves férfiakból. Bár szeretnének romantikus kapcsolatot nőkkel, tartósan szüzességre kényszerülnek, és a vélt okok feltárásából átfogó világmagyarázatot is kovácsolnak.



Na szóval! A lapos föld hívők velük szemben interjúkat tartanak, kísérleteket végeznek pl. Mikor egy velencei házaspár a saját szemével akarta megtapasztalni azt, hogy a Föld lapos, bár végül eltévedtek és karanténba kerültek de még ez is több mint amit az incelek valaha tettek.



A kérdés, az incelek miért csak a neten vannak mikor kiléphetnének a világba úgy mint a lapos földesek hogy bizonyítsák igazukat?



2021. aug. 21. 04:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 én az érvek ütköztetését preferalom egymás szapulálásával szemben.
2021. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11#

Én is csak most masképp fogalmaztam, 10# voltam

2021. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Valamilyen OKCupid felmérés is van róla, miszerint a nők a férfiak 80 szazalékát atlag alatti külsejünek tartja"


Ez kb. olyan, mintha a NASA jelentene ki, hogy lapos a Fold, a te hasonlatoddal elve...



37F incel

2021. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja, ezek az említett felmérések pont nem kifejezetten incelektől származnak, így ezekre hivatkozni kemény öngól.

Az inceleknek nem szükséges semmit gyártani, készen kapják az infókat, amik alapján nyilvanvaló hogy egy elcseszett világban esélytelenül tengődnek

Ezt felesleges bizonygatni önmaguk számára, hiszen tudják

2021. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!