Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Mi a probléma velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most leszek 20 éves. Soha nem volt még barátom, sőt még soha nem is csókolóztam.

Régebben nagyon sok fiú érdeklődött irántam, de mindenkivel csak chatelésig jutottunk. Több olyan fiú is volt, akivel egy suliba jártam, de még köszönni se köszöntek amikor a folyosón találkoztunk. Soha senki nem hívott el randira. Ahogy telnek az évek, egyre kevesebb fiú érdeklődik irántam, sőt az elmúlt 2 évben szinte senki.

Belefáradtam abba, hogy folyamatosan ugyanazok a körök zajlanak le. Irogatunk , napokig, hetekig, de semmi több nem lesz belőle, és ehhez nekem már nincs kedvem.

Most ugye karantén miatt nem nagyon volt lehetőség személyesen ismerkedni, de hogy őszinte legyek előtte se volt más a helyzet, mivel a suli és tanulnivalók mellett nem nagyon volt időm szórakozni járni. Nem is lett volna nagyon kivel, mert nincsenek olyan barátaim akikkel ki lehet mozdulni, mert soha nem érnek rá.

Őszinte leszek. Én nagyon nem így képzeltem el a középiskolás éveimet.

Úgy érzem elpazaroltam a “fiatalkoromat” ahelyett hogy rendesen éltem volna, és élveztem volna a tini koromat. Én volt meg a tipikus tinikori első nagy szerelmem.

Én már tényleg nem értem mi velem a baj. Komolyan úgy érzem néha hogy láthatatlan vagyok. Mintha egy senki lennék, aki senkinek sem kell.

Mindig felvetődik bennem a kérdés, hogy nem vagyok elég szép, vagy épp a személyiségemmel van a gond?

Külsőre szerintem teljesen átlagos vagyok, semmi kiemelkedőt nem tudnék mondani.

Szerintem a viselkedésben se lehet annyira sok kivetnivalót találni. Az is teljesen átlagos.

Most ezt nem sajnáltatás céljából írtam ki, szóval légyszi ne gyertek ezzel, hanem most már tényleg nem tudom mi velem a baj, és érdekelne ti mit gondoltok, vagy aki éppen ugyanebben a cipőben jár ő mit érez.


2021. aug. 12. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiről nem vagy lemaradva, 20 éves vagy haló !

Ha azt írtad volna 40, na az már kicsit gázosabb, de 20 évesen baromi fiatal avgy még.

Akivel írogatsz, erőltesd a mielőbbi személyes találkozást.

Ami elmúlt, elmúlt. Felesleges rágódni rajta. előre kell nézni.

Szerintem nincs semmi probléma veled, nem csúsztál le semmiről !

Valamilyen társkeresőn próbálkoztál már ?

Hogy érzed magad a bőrödben?

Egy új frizura ?

Pár új ruha ?

2021. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog jutott eszembe, bár lehet egy tőről fakadnak.


Van írkálás hetekig, de több nem lesz, és mindig ez van. Valószínűleg a srácok nem érzik rajtad a nyitottságot. Ha írnak válaszolsz, de részedről ennyi.


Másik, te mit tettél azért, hogy valakid legyen? Hány szimpatikus fiút szólítottál meg, vagy legalább szemeztél velük, mennyire kommunikáltad azt magadról, hogy szabad a pálya, mennyire hívtad fel te magadra a figyelmet.


Átlagosan csinos 20 éves lányok "térdig járnak" az udvarlókba, kivéve, ha azt mutatják magukról, hogy elérhetetlenek.

2021. aug. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves #1 még soha nem próbálkoztam társkeresőn, valahogy nem érzem azt, hogy szívesen ismerkednék ebben a formában. Egyébként pont most tervezek kicsit megújulni a hajamat illetően.


Kedves #2 Ami azt illeti,életemben egyszer kezdeményeztem fiúnál, ami kudarcba fulladt, szóval azóta ezt hanyagolom. A másik, sajnos eléggé zárkózott személyiség vagyok, nem szeretek középpontban lenni. Előfordul néha egy kis szemezgetés például buszon és konditeremben is de ezekből így semmi több nem szokott lenni.

Egyébként valamiért rólam, ha szóba kerül mindig azt hiszik hogy van barátom. Mindig megkérdezem, miből gondolják ezt, de általában erre nem nagyon tudnak válaszolni. Volt egyszer egy fiú akivel nagyon sokáig egy busszal jártunk. Egyszer rám írt, és mondta hogy nagyon régóta felfigyelt rám, csak nem mert kezdeményezni, mert hogy úgy nézek ki mint akinek van barátja. Sose értettem hogy ezt miből szűrik le vagy mi alapján gondolják.

Esetleg min kéne változtatnom?

2021. aug. 12. 02:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre sikerült bekötni a cipőfűződet?

És azóta hanyagolod, meg mást is ami elsőre nem jött össze?


Azokról szoktuk azt gondolni, hogy tuti van barátja, sőt völegénye, aki túl jól néz ki ahhoz, hogy egyedül legyen és full megközelíthetetlen.

Nem szemez, nem flörtöl, nincsenek poénos megjegyzései, sőt nem is igazán áll szóba fiúkkal és a lehetőségeket is kerüli, hogy a srácok szóba állhassanak vele.


Tudom, utólag könnyű mondani, de tettem volna rá egy pakk túrórudit, hogy te pont ilyen vagy.

Változtass ezen tudatosan!

A nem bejövős srácok is jók arra, hogy gyakorolj, felold a szociális szorongásaidat a férfiak közelében, nem kell egyből a nagy őt várni, mert ha holnap betoppan lehet randira meghívatás sem jönne össze neked lányos zavarodban.

2021. aug. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
keress egy félénk srácot aki be jön és tamadd le, bumm kész a kapcsolat :)
2021. aug. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Több olyan fiú is volt, akivel egy suliba jártam, de még köszönni se köszöntek amikor a folyosón találkoztunk."

Ezt érdekes lett volna megkérdezni tőlük, mert ez nem normális. Te köszöntél, erre ők?....

2021. aug. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik, amit az egész elolvasása után gondolok, amire utólag jöttem rá én is, hogy az nem alap, hogy embereknek olyan élete van, amilyet te is elképzeltél középsulira, hanem ezért tenni kell.

Sajnos a férfiak egyre passzívabbak, és muszáj a nőknek lépéseket tenniük feléjük.

Ha neked nincs egy kiszemelted, akinek kimutatod a szerelmed, akkor nem lesz semmi.

Még a 3D-ben lehet úgy, ha ott viselkedsz úgy, hogy felfigyeljenek rád, de ugye akkor nem biztos, hogy olyan figyel fel rád, aki neked tetszik.

2021. aug. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

3: Akik ennyire nem tudják a különbséget valóság és a saját fantáziájuk közt, azokat nem kell sajnálni, hogy mért nem közeledtek. Ez nekem a szellemi fogyatékos kategória. Ha valaki érdekel, akkor összebarátkozom vele és mindent elmesél nekem magáról, és ha viszonozza, akkor összejövök vele.

Ha meg nem, akkor se találgattam, hanem lett egy értékes emberi kapcsolatom azzal, akivel erre vágytam.

Szerintem ezek a chatelések baromi felszínesek lehettek, ha még azt sem sikerült kideríteniük, hogy van-e barátod...

Nekem ez azt mondja, hogy igazából nem is érdekelte őket.

2021. aug. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt pont sajnáltatás miatt írtad le .... 20 évesen épp kezd benőni a fejed lágya.... másnak sokkal idősebben nincs senkije...
2021. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írtad,nem igazán vannak olyan barátaid,akikkel ki lehet mozdulni.

Hát ez sajnálatos,mert a legkönnyebb ismerkedési mód, a baráti körön keresztül van.

Új frizura, az nagyon jó ötlet!

Esetleg pár új ruha?

Bár nem vagyok képben az anyagi lehetőségeiddel kapcsolatban.


Nagyvárosban laksz?

Milyen hobbid, hobbijaid vannak?

2021. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!