Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szerkesztik magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerkesztik magukat agyon a nők a neten?

Figyelt kérdés

Ti is találkoztatok már olyannal, hogy tinderen 10/9 élőben meg 10/4-es a csaj. Mint pl. ezen a képen : [link]


Mi szükség van erre?


Vagy például már külön reddit csoport alakult ezeknek a képeknek a kiröhögésére.


[link]



2021. aug. 11. 15:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
@3: azon a sorozaton mindkét kép manipulált, csak az egyik az egyik, a másik a másik irányba
2021. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Másrészt sok pasi is szerkeszti, vagy csak simán 10 évvel korábbi fotót tesz fel.
2021. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

12: a 10-20 évvel korábbi kép a hölgyeknél is gyakori.


Egyszer egy 30+ nőtől megkérdeztem, hogy akkor most házas volt e, mert a fotóján menyasszonyi ruhában áll, erre kiderült, hogy az a szalagavatós képe, de "nem változtam semmit" :D

2021. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

@12: Nyilván példa mindenre van, de ezt a kép manipulálást 99%-ban a nőismerősök között látom.


Cserébe a srácok meg az anyagi helyzetükről hajlamosabbak csúsztatni, odaállva egy kocsi mellé, amit csak kipróbált, fotózkodva valami olyan nyaraláson, ahol valójában munka miatt állt meg egy percre.

2021. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14, Ez is igaz!
2021. aug. 11. 17:42
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Most jól le fogtok nézni engem, de vállalom. 25 éves nő vagyok, és minden képem szerkesztem. Minidig ugyanezt csinálom: eltüntetem az esetlegesen látszó anyajegyet és más bőrhibát (anyajegy több van, mint más bőrhiba, nem vagyok pattanásos); ha fogaim látszanak, fehérítem (nem cisnálok fogpaszta reklámot, épp csak egy leheletnyit, hogy véletlen se fusson át senki fején, hogy sárga lenne, amúgy nem sárga); az arcbőrömet egy kicsit puhábbá, selymesebbé varázsolom (nem esek olyan túlzásba, hogy egybefüggő porcelán legyen, nagyon enyhén csinálom, hogy még bárki elhiggye, hogy természetes); az íriszeimre is gyakran rávilágosítok, hogy még világosabb barna legyen (de nagyon enyhén csak, mert ez könnyen lesz mű, amúgy meg ezt a lépést sok képnél kihagyom, inkább a nagyon arcközeli szelfiknél alkalmazom). Most így hirtelen ennyi jut eszembe, mert a testalkatomat sose modifikálom, hajamat és hajszínemet se. Egy dolgot még szoktam, de az inkább fény, mint kifejezett megjelenés-átalakítás: azt szoktam, hogy az arcomra helyezem a fényt, és ez is sokat szépít. De ezt se viszem túlzásba, nem teszem kiégetté a képet. Régen csak a legfőbb szelfijeimet szerkesztettem meg egy kicsit, de ma már mindent. Még a napomba az utolsó béna szar fotót is. Elmondjam, mi az oka? Egyre jobb appok vannak, egyre jobb telefonok, én meg egyre jobban értek hozzá. Élvezem a képszerkesztést, kikapcsol. Tájképeket is szeretek szerkeszteni, nem csak magamat. Mivel már rutinos vagyok, és pár perc alatt sokkal szebbé varázsolhatom magam, miért ne tenném meg? Miért posztolnám a ronda verziómat? Ráadásul sunyi vagyok amúgy, mert tényleg olyan enyhe, természetes szerkesztést alkalmazok, hogy az emberek lazán azt hiszik, természetes, szerkesztetlen kép, pedig nem az. Ha egymás mellett van a full eredeti meg a szerkesztett, azért látszik a különbség. Az eredetin mindig sokkal fáradtabb vagyok. Hopp, erről eszembe jutott: a szem alatti karikák. Minden fotón leszerkesztem... Az egyik appom remekül kihalványítja a sötétet a szem alatt.
2021. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%

16: gyakran fotózok ismerősöket, és finoman én is hozzányúlok a képhez. Egy kis plusz expo az arcra, lekapom a pattanást, foltot, picit kisimítom a bőrt... Ezzel szerintem még semmi baj nincs.


Viszont akik appokkal dolgoznak, azok 99%-ban a csuszkákat húzogatják, és állítják, hogy ők alig nyúlnak hozzá, nem lesz a bőrük viasz, nem lesz a foguk porcelán... A valóság? Mikor a szemöldök vagy haj már csak egy csík, mert az app nem csak a bőrhöz nyúl, de rossz a maszkolás, és a hajat is "ránctalanítja", a foga világít.



És igen, egyre jobbak az appok, de pont ezt írtam korábban, hogy több nő ismerősöm a fotóin egyre fiatalodik. A 2021-es képén sokkal fiatalabb, csinosabb, mint a '18-ason volt. A valóságban persze nem ő lesz egyre csinosabb, hanem 5 éve még nem használt appot, aztán 3 éve rátalált egyre, de manapság fényvévekkel jobb cuccok vanank, int voltak akkoriban

2021. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kitűnő szeretnél lenni sok helyen pl: instagram, facebook és sok likeot szeretnél meg kandúrt akkor kell a filter meg már a photoshop is hogy minél jobban eltorzítsd a valós kinézeted álmaid kinézetére. Társkeresőkön is jól jön ez mert így sok likeot és matchet fogsz kapni és a találkozón fog kiderülni a turpisságod mert amit a filter meg a photoshop tud te azt sminkekkel meg sem ütnéd azt a szintet! Pl: volt a kérdezőnek 2 összehasonlító képe a 3. válaszban, nézzétek meg a 2. képet azt normális sminkekkel hogyan tudná bárki is eltüntetni??
2021. szept. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!