Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szerkesztik magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerkesztik magukat agyon a nők a neten?

Figyelt kérdés

Ti is találkoztatok már olyannal, hogy tinderen 10/9 élőben meg 10/4-es a csaj. Mint pl. ezen a képen : [link]


Mi szükség van erre?


Vagy például már külön reddit csoport alakult ezeknek a képeknek a kiröhögésére.


[link]



2021. aug. 11. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Azt nem tudom, de az első linkről annyi a véleményem, hogy a csaj persze, hogy csúnyább egy olyan képen, amin hülye fejet vág, mint egy beállítotton.

Ez nem a filterről szól.

2021. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki próbálja jobb fénybe feltüntetni magát nemtől függetlenül. Így egy jó póz, haj, fényviszonyok sokat segíthetnek egy fotón, nem feltétlen kell szerkeszteni utólag. De mégegyszer mondom, hogy mindenki a legjobb képeit akarja kirakni.
2021. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Itt van még egy példa :


1, filterekkel

[link]


2, filterek nélkül

[link]

2021. aug. 11. 16:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy el kell adni a portèkàt😁
2021. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
#3 És a mai világban honnan tudod, hogy nem a második kép lett megbuherálva? Amúgy, mivel a sok felszínes pasi miatt a nőknek szinte kizárólagos értéke a szépség lett, ezért a nők mindent el is követnek, hogy szépek legyenek. Én még sosem szerkesztettem fotót, felraktam, amilyen vagyok. Nem lett nagyobb sikerem.
2021. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

3.


Uhh ez fájt. XD

2021. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

5.


Csak az a baj hogy ettől nem lesznek szebbek (max képen) :)

2021. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésre nem tudom a választ, de egyre több finoman szólva is nevetséges profilt látok pl a FB-on.



A kedvenceim azok a profilok, ahol ahogy lapozok vissza az időben az egyere régebbi képein egyere öregebbnek tűnik. Egyszerűen ahogy egyre több filtert használ, az aktuális képn fiatalabbnak látszik, mint az 5 évvel ezelőttin.



A másik kedvenc az, akinek az arcsa már csak egy merő csillogás, az app leszed a fejéről minden ráncot, bőrhibát, és persze minden jellegzetességet, a hajat összemossa egy masszává, az arcvonások elfolynak.



És mindezt úgy, hogy szerintük mi férfiak hülyék vagyunk, mert ezek nem látszanak rögtön 10 méterről :)

2021. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
#5: esetleg a nők kizárólag a felszínes pasikkal akarnak megismerkedni, és az ő elvárásaiknak megfelelni, a többiek meg a "maradék" a szemükben, így aztán azt gondolják, hogy mindenki olyan, mint a kiválasztottjuk.
2021. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szerkesztés, hanem smink és kihúzza magát, míg a másik képen görnyed és pofát vág.
2021. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!