Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan hogy valaki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki egész életében ne találjon párt?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok eddig nem volt. Egy lány volt kb 1 évvel ezelőtt aki érdekelt és én is őt de nem lett belőle semmi sajnos. Pedig jó lett volna. Úgy érzem más lány már sosem lesz, én rontottam el a lehetőséget.

Majd ha újból egyedül lesz, teszel egy próbált.


2021. aug. 11. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

#önsajnàltatàs #költőikèrdès


23?

Meg előtted minden

2021. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Van, de ezert senki nem fog teged sajnalni. A te eleted, ugy csinalsz magadbol akkora luzert, ahogy akarsz. Koszonjuk a kerdesedet, jo volt latni a tobbi 2000 ugyanilyen kerdes kozott.
2021. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Max az olyan, aki nem tesz érte semmit, a 4 fal között él, és vár a csodára.
2021. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek bizony.
2021. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Volt párom már, de úgy látszik, hogy sajnos még nem találtam meg az igazi társamat. Most mondhatnám, hogy "fogd meg a söröm, 42 vagyok", de az gondolom nem vigasztal! :))


Van még nagyon sok lány aki lehet, hogy rád vár (vagy egymásra vártok). Ne ragadj le egynél, adj lehetőséget a többieknek is!


Chin up and keep going!

2021. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Isaac Newton, a világtörténelem egyik leghíresebb embere a példa rá. Nyilván van ilyen.
2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne lenne? A mesékben nem kell hinni, nem jön a megmentő, a jó sem nyeri el kötelezően a jutalmát. Nehezítő körülmény, hogy sajnos évről évre egyre magányosabbak az emberek, ezzel párhuzamosan egyre önzőbbek. A hagyományos nő-férfi modellt tűzzel-vassal irtják, üldözik. A hagyományokat nevetséges dolgokként tüntetik fel, a házasság intézményét elavultnak tartják. A házasság reklámja jelenleg az, hogy a nőnek lesz egy istenverte lusta férje, aki megerőszakolja, megveri, majd más nőkhöz jár dugni. A családjával nem törődik, elválik, gyerektartást nem fizet.


A fiatal lányok ezeknek a reklámoknak köszönhetően falakkal veszik körbe magukat, a férfiak meg kétségbeesetten kapálóznak. Ez a jelenség még jobban kibillenti az amúgy is durván eltolódott egyensúlyt, ugyanis a nők ajtaja előtt mérföld hosszan állnak a jelentkezők.


A másik rossz irány az az, hogy ma már minden a külsőségekről szól. Ezért rohannak a fiúk az edzőterembe, ezért növesztenek szakállt, ezért tetováltatják magukat. Ki kell tűnni a tömegből, de ez az eszetlen verseny ma már toronymagasra tette a lecet. Ja, az sem árt ha van diplomád, van pénzed, imádsz utazni, könnyen veszed az életed.


Szóval kösd fel a gatyád!

2021. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Miért ne lehetne?
2021. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már hogy a tökömbe ne lenne?😅
2021. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Marylin monroe is maganyosan halt meg

Michael jackson is

Pamela Andersonnak sincs senkije(regi etalon volt)


Stb


Van olyan is hogy ha talál is, de egesz életeben kudarcos kapcsolatai vannak csak aztan maganyosan hal meg

2021. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!