Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik itt azt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik itt azt sokan, hogy amelyik pasinak van autója az már csak felvágni akar? Ez nagyon szánalmas!

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert elég drága fenntartani egy autót. Sokan nem engedhetik meg maguknak.
2021. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát azért nem kell belegebedni egy autó fenntartásába....

Válasz: mert beszél róla, aki nem akar felvágni vele az nem beszél róla

2021. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Aki kocsis képpel regisztrál Tinderre, az egyértelműen azzal akar felvágni. Maga az, hogy valaki autóval rendelkezik, nem felvágás.
2021. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ hány éves a pasi és milyen autó. Egy BMW-vel valszleg csak felvágni akar, pláne ha 25 alatti a pasi. Egy átlagos kocsival nem. Aztán 30 körül meg már szinte természetes, hogy van kocsid.

Én sose akartam felvágni. Nem is volt olyan kocsim, de nem is kellett volna. 24 évesen új autóm volt, saját erőből. Amelyik nőnek a kocsi márkája volt a lényeg, azt meg elhajtottam a francba.

2021. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj béjemvé a múzeális is a szetrohadt németek által szétrúgott is, meg ami a szalonban can az is....
2021. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt férfiként nem lehet igazad. Ha nincs autód, lúzer vagy. Ha van, fel akarsz vágni.
2021. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 autóm is van, akkor most mi van? 🤣
2021. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!