Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én reagálom túl, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy hagyjam inkább az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves lány, akivel egy éve megismerkedtem diákmunkán, azóta néha beszélgettünk, de most jutottam el oda időben, hogy el is hívjam találkozni.


Elvileg holnap találkozunk, de a beszélgetés során nem került konkrétan lefixálásra a találka pontos helye és ideje, csak egy sejtelmes utalás arra, hogy Ő jelenleg hol szokott sportolni. Írtam neki, hogy jó lenne lefixálni a helyet és az időt, de azóta nem válaszolt üzenetben.


Én reagálom túl, vagy tényleg nem okés, ha valaki ilyen hanyag módon beszél meg egy találkozót mással?



2021. aug. 8. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csak az első alkalom , szerintem nem gáz
2021. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát biztos nem kapar mint vmi álompasi után ahogy szoktak.
2021. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Felültettek Kistöki! Miert pont ott ahol ő fitnessezik! Paraszt vagy! Egy kavera kellett vna elhivnod, nem majomkodni a fittness teremben! Ja én is fittnessezek!
2021. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem reagál, az elég egyértelmű jel, hogy nem kíváncsi rád.
2021. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanus, hogy nem akarja vs a talalkozot. Nem lehet, hogy elotte csak udvariassagbol mondta, hogy oke, majd, mikor nem volt semmi konkret?
2021. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az van, hogy legyél már annyira üstökös, hogy mondj egy helyet meg egy időpontot és kérdezd meg tőle, hogy jó e neki.
2021. aug. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsot adom, eleve konkret hellyel es idovel kellett volna kezdeni!


Himihumizas, majdegyszercsak, talanesetleg...ennel azert hatarozottabbnak kell lenni.


Most mar szarban vagy, mert ha megvarod, hogy o irjon helyet es idot, akkor azert tunsz toketlennek, ha pedig irsz megegyszer anelkul, hogy o valaszolt volna, az szinten needyseget, gyengeseget sugall.

Nem is ertem amugy, hogy miert nem irtal rogton idopontot...


De ha mar igy alakult, akkor sem biztatnalak: ha igazan tetszenel neki, mar regen talalkoztatok volna az elmult egy evben. Szerintem neked sem tetszik annyira, hiszen az elmult egy evben nem volt 4-5 orad egy randira? Nevetseges.


A helyedben elengednem ezt a dolgot. Ha megis ir, az kellemes meglepetes, de ha nem, akkor sem tortent semmi. Jon a kovetkezo.

2021. aug. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!