Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a nő?

Figyelt kérdés

Elég kacifántos a történet. Beszélgetést kezdeményezett velem egy lány, és én ráhajtottam. Randiztunk egyet, majd egy másodikat, de utána mondta, hogy legyünk csak barátok. Ezt visszautasítottam, eltűnt 1 hónapra.

1 hónap után megjelent, de már nem udvaroltam neki. Amikor megtudta, hogy mással randizok (akivel nem jöttek össze a dolgok), akkor megsértődött és ismét nem beszéltünk. Pár nap után azzal állt elő, hogy ő kész lenne többre, randizzunk. Kb 6x hívtam el, egyik sem volt jó neki. Ezután megmondtam neki, hogy ennek így semmi értelme nincs, hagyjuk egymást békén. Megint eltűnt egy hétre, és ma újra írt, mintha semmi sem történt volna.

A köztes időkben minden nap írt, érdeklődött, hogy mi van velem, hogy vagyok, elmesélte a titkait, stb. Az utóbbi időben chaten próbál flörtölni velem. Tudom, hogy ne keressek benne logikát, de mégis mi célja lehet egy ilyen nőnek? Mit akarhat?


2021. aug. 6. 22:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is barátot akar, egy ideje már én is csak így tekintek rá, mert épp másnál próbálkozok. Csak akkor miért sértődik meg, amikor ez kiderül? :D

Egyébként szoktunk telefonálni is, szintén ő kezdeményezi. Majdnem minden nap kapok tőle egy olyan üzenetet, hogy "ráérsz? beszélünk telefonon?".

2021. aug. 7. 10:15
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj, nekem volt egy ilyen nő az életemben. Neki diagnosztizált elmebetegsége volt, pokoli gyerekkorral, itt nincsen valami hasonló?


Engedd el, pattintsd le, mert örökké ott fog trollkodni az életedben.

2021. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!