Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek normális ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a nő?

Figyelt kérdés

Elég kacifántos a történet. Beszélgetést kezdeményezett velem egy lány, és én ráhajtottam. Randiztunk egyet, majd egy másodikat, de utána mondta, hogy legyünk csak barátok. Ezt visszautasítottam, eltűnt 1 hónapra.

1 hónap után megjelent, de már nem udvaroltam neki. Amikor megtudta, hogy mással randizok (akivel nem jöttek össze a dolgok), akkor megsértődött és ismét nem beszéltünk. Pár nap után azzal állt elő, hogy ő kész lenne többre, randizzunk. Kb 6x hívtam el, egyik sem volt jó neki. Ezután megmondtam neki, hogy ennek így semmi értelme nincs, hagyjuk egymást békén. Megint eltűnt egy hétre, és ma újra írt, mintha semmi sem történt volna.

A köztes időkben minden nap írt, érdeklődött, hogy mi van velem, hogy vagyok, elmesélte a titkait, stb. Az utóbbi időben chaten próbál flörtölni velem. Tudom, hogy ne keressek benne logikát, de mégis mi célja lehet egy ilyen nőnek? Mit akarhat?


2021. aug. 6. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik és kell neki az ego tuning. Az te vagy
2021. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak szórakozik. Vagy teljesen hülye. Ez a két lehetőség van. A helyedben én nem foglalkoznék vele.
2021. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De hát házhoz jön a megalázó élményekért. Én sosem írok rá, és még az is kiderül mindig, hogy másnál próbálkozok. Érthetetlen az egész.
2021. aug. 6. 22:37
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Full bolond, felejtős.
2021. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
És hány ilyen van te jó ég
2021. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Most akkor eltűnt, vagy minden nap írt?
2021. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

"Kb 6x hívtam el, egyik sem volt jó neki."

Ezek után neki kéne téged elhívnia, hogy mikor érsz rá.


Ha idáig nem merészkedik, akkor nincs kapacitása 3D-s kapcsolatra, de szivesen beszélget veled. Barátkozni akar, de fél attól, hogy többet akarsz annál, mint ő. Lehet, csak idő kell neki, és nincs kibeszélve, nálad mi az a több.

2021. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Írogatás helyett hívd fel inkább!
2021. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Lehet kell neki egy fiú barát akinek lehet a gondjait elmondani. Meg amit írtak egó tuning!


Viszont mint férfi nem vagy neki vonzó. Így a kobra 11 ed nem lesz berakva neki.

2021. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

#9, gondolod ha csak barátot akarna a nő, írogatna neki?

Ne irigykedj, azért mert te ronda vagy, és sosem tapasztaltál érted teperő nőt, ne mondj hülyeséget.

2021. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!