Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális ez a gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
26 éves férfi létemre párkapcsolatom még nem volt, egyszerűen csúnya vagyok nincs más oka. Egy pár éve elfogadtam hogy soha nem lesz senkim, mert akik lányok tetszenek hozzám túl szépek, aki nekem tetszik azzal pedig nem tudom elképzelni hogy együtt éljek. Valaki járt már hasonló cipőben, mi a vélemény erről?

2021. aug. 5. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Mi a célod ezzel a kérdéseel?
2021. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem normális. Én 19 éves vagyok, nekem se volt soha senkim. Én általában olyan lányokba szeretek bele, akiknek vagy van párjuk vagy túl jók hozzám. Nem nézek ki jól, nem sportolok, nincsenek nagy céljaim, zárkózott és depressziós vagyok, nem hiszem, hogy ez bármelyik csajnak bejönne. Próbálom én is elfogadni az örök magányt és a boldogtalanságot, csak sajnos nagyon nehéz.:(

19/F

2021. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mások véleményére, vagy tapasztalatára aki járt vagy jár hasonló cipőben. Illetve kinek mi a véleménye erről a dologról.
2021. aug. 5. 21:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Én emiatt lettem zárkózott, 17-20 éves koromban eljárkáltam bulizni de állandó vissza utasítást kaptam. Igénytelen sosem voltam, divatosan öltözködök, és talán mondhatni hogy a párkapcsolaton kívül meg van mindenem.
2021. aug. 5. 22:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Veled egykorú ronda nő vagyok, hasonló cipőben járok. Mondjuk én konkrétan SENKINEK nem kellek, még olyannak sem, aki nekem nem elég jó. Életemben nem tetszettem még senkinek, sőt, megdugni se akart még senki, a legigénytelenebb alakok sem.

Egyébként azt hinné az ember, hogy ilyen nincs, mert ha valaki ad magára és normális, bármennyire előnytelenek az adottságai, megtalálhatja a párját. Hát pedig sajnos nem így van.

Az a vicces, hogy én átlag alattinak/csúnyácskának, de többnyire vállalhatónak érzem magam, viszont a férfiak visszajelzései alapján egy bányarém vagyok. Kifejezetten csúnya, ápolatlan férfiak visszajelzései alapján is.

2021. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Két dolog van, amin nem tudsz változtatni, a magasságod és az arcberendezésed. Ha az előbbi nem kritikusan alacsony (170 alatti mondjuk), akkor no para, ezzel nincs gond.


Az arcberendezés állandó, de ehet "szépíteni" a dolgot:

- fogszabályzó, ha kicsit kuszák a fogaid

- gondosan trimmelt arcszőrzet (a szakáll növesztése sokat tud dobni a dolgon, mert eltakarja azt, hogy nem vagy kifejezetten jóképű)

- borbély rendszeres látogatása, ő tud tanácsot adni abban, hogy milyen hajviselet és arcszőrzet előnyös számodra


Ami még fontos, tudom, hogy nehéz, de nagyban esélynövelő:

- vegyél egy bérletet az edzőterembe, és pattintsd ki magad. Ez sok idő és energia, de elképesztően sokat dob egy férfi kinézetén, ha izmos.


Öltözködés - ezt rengeteg férfi elrontja. Alapból nem lenne a testalkatukkal semmi gond, de annyira előnytelenül, igénytelenül öltözködnek, hogy nagyon lerontja,az összképet.

Te ugyan azt írod, hogy divatosan öltözkösz, de megerősítésként kérd ki pár hölgy véleményét erről, hogy biztos így van-e.


És a legfontosabb, ami bármilyen külső tulajdonságot felülír: személyiség.

Tedd magad érdekessé, legyenek hobbijaid, szenvedélyeid (mozi, séta, kirándulás nem tartoznak ezek közé), olvass, legyél tájékozott, mutasd meg, hogy talpraesett vagy, tudod kezelni a felmerülő szitukat, nem vagy muja.


Ami még érdekes: van egy korban hozzád hasonló, hasonló kaliberű ismerősöm, tavaly októberig még egy csókig sem jutott soha senkivel.

Aranyos, kedves, értelmes srác, nem egy adonisz, de tapasztalat híján állandóan olyan nőkre csorgatta a nyálát, akik számára elérhetetlenek voltak. Neki nem kell kutyás, dohányzó, műkörmöt viselő lány, meg ilyen se, meg olyan se, de külsőre legyen 10/10... októberben végül összejött egy lánnyal, nem egy szépségkirálynő, de nagyon jó arc, kutyája van, műkörme meg dohányzik, de a srác mégis odavan érte, pedig korábban tudomást se vett az ilyenekről...


Nagyon tudatosan mérd fel azt, hogy te mit tudsz nyújtani külsőre-belsőre, és igazítsd ehhez az igényeidet. Ha mindig a szinteden felül nézelődsz, sokáig egyedül maradsz.


32N

2021. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A kirándulás miért is nem lehet érdekes hobbi, szenvedély? Már ne is haragudj, 6-os kommentelő. Jókat írtál, de ez szemetszúrt. Én nagyon is örülnék egy hasonló beállítottságú férfinak, mivel nekem az egyik szenvedélyem a túrázás. Sokra nem mennék azzal, ha ő otthon olvasgatna, míg én járom az utamat.
2021. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

"párkapcsolatom még nem volt, egyszerűen csúnya vagyok nincs más oka"


Igen nagy önelégültségre vall, kérdező, hogy lényegében mások nevében, de a megkérdezésük nélkül jelentesz ki dolgokat hallatlan magabiztossággal.

2021. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

6-osnak:


Természetesen lehet szenvedély a túrázás, nekem is van ismerősöm, aki elég komolyan csinálja, de a "szeretek kirándulni" kijelentések közül 100-ból egy ilyen, a többi meg kéthavonta egyszer felmegy a Normafára kocsival és elsétál a libegőig, ezt hívja kirándulásnak.


Nem akartam megsérteni senkit, csak arra akartam rávilágítani, hogy legyen olyan hobbija, szenvedélye, ami kicsit érdekessé teszi, moziba járni, utazni, sétálni, filmet nézni mindenki szokott, én is, de nem ezek a szenvedélyeim.

2021. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Ronda vagy és nem a saját szintedet akarod?


Úgy nehéz lesz... rendeszkedj be a hosszú magányos életre.

2021. aug. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!