Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ti járnatok (ha amugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ti járnatok (ha amugy szimpatikus) olyan 34 eves ferfival, aki egyetemi tanari diplomaval szakkepzesben tanit brutto 390 ezer ftert? +Heti 1 felnottoktatas (2400 netto).

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 14:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak igaza van: ha azért akarsz együtt lenni valakivel, mert miért is ne, akkor kétségbe vagy esve.
2021. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy hol írtam olyat, hogy nő írta? Annyira habzik a szátok, hogy már felér a szemetekig is , és nem láttok rendesen? Vagy csak a gyűlölet vakított el benneteket?


Miből gondolod, hogy a te vergődésed érdekel valakit, a harcostársaidon kívül?


Megint több kérdés alatt veritek a nyálatokat, totál fals dolgokat írtok, és pontozzátok fel egymást.

2021. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
95%
Mindig azt képzelik, hogy csak a nők nem értenek egyet velük, pedig egy normális férfi sem pártolja az inceleket. :D
2021. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
96%

"és pontozzátok fel egymást."


Neked a gyakorikérdéses pontozás határozza meg a közérzetedet?


Amúgy meg le lett korrekten írva, hogy nem ez számít. Mit szeretnél még?

2021. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

#30 A kérdező úgy értette gondolom, hogy egyetemen szerzett diplomája van.

És de, simán keres ennyit egyetemen is az ember...

2021. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Harcostársaim? Nekem nincs semmi feszültség a lelkemben, ami miatt harcolnom kéne bárkivel is. Ne keverj magaddal.
2021. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
45%
Ha egyetemen szerzett diplomája lenne, akkor tudná, hogy mi az oktatók beosztása.
2021. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
95%

#32:


"Amúgy hol írtam olyat, hogy nő írta?"


azt írtad: "ezek vagytok ti"


Nem. Ezek vagyunk mi ÉS egy nőgyalázás céljából magát nőnek hazudó incel.

2021. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
58%
30-as vagyok. Hadd segítsek: Az egyetemeken oktatók nem tanárok. Nincs semmilyen pedagógiai képzettségük. Az középiskoláig bezárólag kell az oktatáshoz. Az egyetemeken szakemberek oktatnak, akik egy adott terület szakértői. Szakmai ismeretelet adnak át felnőtteknek. Az én területemen pl.vegyészek és vegyészmérnökök oktatnak. Akik a kutatómunkájuk és az ipari projektjeik mellett teszik ezt. Egyetemen oktatni már egy sima diplomával is lehet, PhD hallgatóként tartottam laborgyakorlatokat és szemináriumokat. Sima tanársegédként vagy adjunktusként is lehet oktatni. Akit egyetemi tanárnak neveznek, az a tudományos ranglétrán pár lépcsőfokkal feljebb áll, nagyon komoly szakmai teljesítmény az elvárás. Aminek nem feltétlenül van köze az oktatáshoz. Tehát még egyszer: az egyetemen nem tanárok oktatnak, hanem diplomás szakemberek, pl.mérnökök, az egyetemi tanár megnevezés pedig a hierarchia csúcsa, ami nem jelenti, hogy az illető oktat. És ha valakit egyetemi tanári címmel illetnek, az sokkal többet keres, mint amiről itt a vita folyik és amit a kérdező tévesen kiírt. Ezt természetesen mindenki tudja, aki belülről látott egyetemet, ott diplomát szerzett. Tehát hagyjuk figyelmen kívül a provokációt, nincs itt semmi látnivaló.
2021. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
95%
Ha pedig azt próbálta volna nagy nehezen átadni, hogy egyetemen szerzett tanári diplomával oktat szakképzésben résztvevőket, arra az a válasz, hogy minden tanárnak egyetemi diplomája van. Azonban értelmiségi ember nem ír így.
2021. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!