Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan férfiak akik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik el tudják fogadni ha a barátnőjük hízik ? 100 pluszos kb.

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 16:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat. (Egyébként nő vagyok, az utolsó pár kérdés.)


Még azt nem értem, hogy miért írod a kérdésben, hogy "hízik"? Nem akarod leírni a mostani súlyod, de már nem hízol? Vagy folyamatosan hízol? Vagy az exed azért szakított veled, mert híztál?

2021. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Persze, az én 160centis 67 kg-os kérdésemet meg szétcincálták. 😂
2021. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
66%

Szépen lepontoztak a polkorrektek, amikor beírtam, hogy szerintem 60-ról 100-ra hízni egészségtelen és nem esztétikus.

A tesóm 170valahány cm, 67 kg volt a versenysúlya. A három gyerek után jöttek föl a kilók, már 90-nél tart. Szép lány volt, de már sajnos nem szép, elrontotta az alakját a hízás. Próbálkozik fogyni, de sajnos keveset mozog. Nekem is hajlamom van, rajtam is van 10kg.felesleg,de én jóval magasabb, és férfi vagyok. Ha az az izomzat nem lenne rajtam, akkor nagyon gázul néznék ki, így csak gázul.:D

Tudom, hogy cukor függő vagyok. Ha 2-3 napig nem nassolok édeset, utána egy nap alatt beverek fél kiló nápolyit, vagy egy nagy táblás milkát lelki állapottól függően. Tavasszal ezen változtattam. A cukros üdítőket sikerült havi szintre csökkenteni, most gyümölcsöket eszem, amíg el nem csábulok.Ilyen cukorbombás napokat elhagytam, néhány sor csoki, egy marék nápolyi max, és nem minden nap. 1kg-t fogytam, remélem még párat le tudok adni ezzel a változtatással. Neked is változtatni kellene,nem az elfogadás csupán a tét, hanem az egészség, ami a korral még a sovány embereknél is romlik, nálunk meg még inkább.

2021. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

21 Most épp nem, de lehet fogok, nem tudom előre nem vagyok jós.

Nem, teljesen más ok miatt lett vége a kapcsolatnak.


23 sok minden nem egészséges de mindig csak a kövérséget támadják.... lehet egy vékony több csokit bezabál mint én, csak épp olyan a genetikája.... saját anyukám is ilyen, bármit megehet nem hízik . Én nem örököltem ezt tőle....

2021. júl. 23. 21:04
 25/33 anonim ***** válasza:

"21 Most épp nem, de lehet fogok, nem tudom előre nem vagyok jós."


Gondolom az fel sem merül, hogy elmenj mozogni, vagy normális kajákat egyél.

2021. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
25 Normális kajákat eszem. Épp azt írtam, van aki többször annyi csokit zabál, csak épp nem nézik ki belőle. Vagy nála már hirtelen egészséges termék lesz a csoki? Ilyen ez a kettős mérce.
2021. júl. 23. 21:12
 27/33 anonim ***** válasza:
22%
Jajj ne hárítsál már mindent másokra! Ha van rajtad vagy 20 kg túlsúly, akkor ne "zabálj" egyáltalán csokit, és ne azt nézd, hogy más mennyit eszik!
2021. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27 Nem hárítás volt, hanem TÉNY.

A kérdés még mindig nem fogyókúrás topik, az ilyen irányú dolgokra nem fogok válaszolni.

Az elején érdekes volt aki tudott arra válaszolni elfogadná e vagy sem férfiként, aztán elment nettó kötekedés irányba.

2021. júl. 23. 21:20
 29/33 A kérdező kommentje:
A kettős mérce pedig akkoris undorító dolog.
2021. júl. 23. 21:21
 30/33 anonim ***** válasza:
22%
Milyen kettős mérce? A dohányzás és a túlzott alkoholfogyasztás is undorító. Na de az is gyomorforgató hogy te kb 20 kg túlsúllyal már lelki megnyugvást akarsz magadnak, hogy ha még 20-at magadra csipegetsz, akkor se hagy el a pasid. Mindemellett még neked áll feljebb természetesen!
2021. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!