Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus, biszex lanyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus, biszex lanyok! Ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már egy csomó társkeresőt, de vagy szinte csak fiús lányok voltak, vagy egyáltalán nem komoly szándékú emberek voltak ott.

2021. júl. 13. 00:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%
Volt már ilyen kérdés a napokban
2021. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Naponta több ilyen kérdés van... a válasz mindig ugyanaz, vagy végtelen türelmed van a neten a kamusok és az "igazából csajt keresünk 3.-nak" szűrésére, vagy élőben mész Alteregóba, Wow!, Ösztrosokk partyra avagy egyszerűen csak nyitva tartod a szemed a mindennapokban.
2021. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Sok pride buli van mostanság, nézz le párra.
2021. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Teljesen komolytalon ezek a párkeresők. Igen, akad pár értelmes arc, de lehetlen megtalálni őket a sok "csak regiztem, nem akarok semmit", "tomboy vagyok, b_szunk?", "leszbikre izguló kamus férfiak" között.

Ismerkedni csakis élőben. Ehhez viszont olyan helyre kell menni, ahol sok ember van, buli, fesztivál, futóverseny, és hasonlók. Oda kell odamenni másokhoz beszélgetni. Máshogy nem megy.

2021. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Off: Melyik társkeresőn volt a sok fiús csaj?😃 Tinderen tű a szénakazalban, mindenki lányos szinte.🙁
2021. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pl pinkvanilla

Vagy valami ilyesmi.

2021. júl. 15. 20:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Sehol már.. Akárhol próbálkoztam 90%-ban csak kíváncsi heterok találtak meg, vagy kattant nők akik már pár nsp után össze akartak cuccolni, öngyilkossággal fenyegetőztek.
2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább orvoshoz menj el, a ferde hajlamot már jól kezelik gyógyszerekkel…
2021. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vicces vagy utolso
2021. aug. 24. 17:34
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Orvos vagyok, ilyeneket kezelek.
2021. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!