Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Tudnátok segíteni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok segíteni? Mit írjak társkereső profilomra? Miért nem tetszik ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sok fiú ír rám, ée aki igen az is csak copy paste üzeneteket... pedig a fotó mások szerint is előnyös (mosolygós, kiránduláson készült, jó minőségű, egész alakos is).


Ez a szövegem:


"Magamról a legfontosabb, hogy szeretem a természetet. Itt Budapesten csak kis cuki házikedvenc állatkákat tudok tartani, és hétvégente kirándulni, de ennél nagyobb adagban is bírnám, ha kapcsolatban lehetnék vele.


Soha nem sminkeltem még ki magam, de ez nem jelenti azt hogy nem szeretek nőies lenni, sőt :)


Káros szenvedélyektől mentes vagyok, és ezt fontosnak tartom a társamban is.


Hiszek Istenben. Nem várom el, hogy a párom is higgyen - csak, hogy tartsa tiszteletben.


Olyan társra vágyom, akivel egymás életét jobbá tesszük."


2021. júl. 3. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az állatos résznek a második fele értelmetlen.

A vallásosság meg negatívum egy nem vallásos számára. Még ha azt is írod, hogy neked nem fontos, hogy a másik is hívő legyen, ez egy olyan dolog, amiben ha nem ugyanúgy vélekedtek, akkor az később rengeteg konfliktust fog szülni.

2021. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én reakcióm:

"De cukiii, milyen állatkája lehet???"


"Az jó ha nem sminkel"


"Nekem sincs káros szenvedélyem"


"De cukiiiiii"


Nem értem mi bajuk veled :)

Az állatost megválaszolnád??

2021. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Utolsó 2 talán hanyagolható ha nem annyira fontos...

Meg igazából a bio csak hab a tortán lehet, inkább a képek lehetnek rosszabbak, vagy az algoritmus eléggé lentre rak aztán kevés embernek dobál fel

2021. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm, kedves vagy!

Most épp 2 kanárim van :)



#2 nálam sem előnyös, ha valaki nem hisz Istenben. De nem ítélek ez alapján, mert én se hittem mindig.


#1 :'D

2021. júl. 3. 23:12
 5/15 A kérdező kommentje:

4. a fotó klassz, ha csak azt rakom ki semmitmondó szöveggel, többen írnak.


Azt szeretném megspórolni, hogy olyan írjon akit nagyon zavar vagy felháborít, hogy hiszek Istenben.

2021. júl. 3. 23:14
 6/15 anonim válasza:

Okés, így már értem :)

Akkor meg szerintem nagy gond nem lehet, inkább csak türelem játék, aztán csak lesz normális ember is :D

2021. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
A férfiak 99% a dugni akar csak és ilyen r1bancokat keresnek akik kipakolnak mindent, nem egy erkölcsös normális keresztény lányt. Nekem tetszik ez a szöveg én rád írnék. Ne változtass rajta semmit, sokkal jobb, ha magadat adod.
2021. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ennél az is jobb ha semmit sem írsz, sőt nőként talán az a legjobb választás.


Igaz, már kapcsolatban vagyok, így ez mind elméleti síkon fut, de ha találkoztam volna a profiloddal 2 éve és a képeid alapján megnéztem volna a leírásodat 100%, hogy balra húztam volna.


Azt vettem észre, hogy rengteg nő van Tinderen aki túl komolyan, nem tud abszraktan gondolkodni és egyátalán nincs humora.


Így ha beszélgettek velük leginkább az információ szerzésre irányuló kérdésekre reagálnak pozitívan, azaz csak olyan beszélgetést lehet velük folytatni.


Pl.: "hogy vagy?", "Mit csinálsz?", "Mi a kedvenc ételed?" stb..


Az ilyen beszélgetésektől a falra mászok, szóval messziről kerültem.


Tapasztalat alapján azt tudom mondani, hogy aminek ilyen a profilja 100%, hogy a fentebb leírt csoportba tartozik, ami miatt messziről elkerülném.


Persze ez csak az én preferenciám, így biztos vagyok hogy nem minden fiú/férfi agyában ez a gondolat menet folyik le ilyenkor, de engem mindenképpen elijeszt egy ilyen bemutatkozás még úgy is hogy maga a tartalmával nincs bajom. Tehát semmi olyat nem írtál le ami kizáró ok lenne.

2021. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Te figy ezek pont lényegtelenek. Arra fókuszálj h mivel lesz több az élete általad.
2021. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
65%

#2velértek egyet.


Am szerintem szimpla blődségeket írtàl a profilodra, ezzel azt a benyomàst keltve, hogy retard vagy.

2021. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!