Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki tud mondani jó társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud mondani jó társkeresőket ami ingyenesek?

Figyelt kérdés
Most fent vagyok ezen a bloomon de nem valami jó.
2021. júl. 1. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Tinder?
2021. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Facebook társkereső nem rossz de azt csak a telefonos facebook appban tudod használni. Vagy a badoo van még ami ingyenes meg a randivonal viszont ezek nekem nem váltak be de kinek mi.
2021. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Nem viccelek, akár itt is esélyes, főleg ha lány vagy.

Amúgy Badoo talán

2021. júl. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Randivonal az nem fizetős?
2021. júl. 1. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Randivonalnál van ilyen üzenet korlát viszont meg adják az email címet vagy az elérhetőségüket akik rád írnak és ott tudjátok folytatni. Legalábbis nekem mindig a bemutatkozó szöveggel elküldték, hogy ha gondolom akkor írjak nekik ott.
2021. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Első találkozás

Szívküldi

2021. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
63%
Első találkozás tényleg jó, és ingyenes. Nem kell fizetgetni az üzenetküldésért, meg hogy lásd ki nézett meg, stb.
2021. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Szívküldis ismerkedésből lett esküvőn voltam pár éve. Előtte nem is hallottam róla.


Tinderen és Facebookon voltam, meg Bumble-on. Feltételezem, férfi vagy, a Tinderen a lányok nem nagyon írnak vissza, sok párjuk van, sok fiúval beszélgetnek. Meg, sokan vannak, akik 1-2 napig lelkesek, aztán ez alábbhagy. Nem, kor, km alapján tudsz keresni.


Facebookos társkereső talán annyiból jobb, hogy ugye egy helyen van a FB-alkalmazással, a Facebookot pedig azért már nem hanyagolják annyira, mint a Tindert. Talán kevesebb a kamuprofil. Plusz, tudsz szűrni a tinderes paramétereken kívül magasságra, dohányzásra, hobbikra, beszélt nyelvekre, iskolai végzettségre stb.


Én azt tapasztaltam, hogy a Tinderen talán csinosabb lányok vannak, de mit sem ér, ha még írogatni se lehet velük. Facebookon szerényebb a felhozatal, de valahogy normálisabb emberekkel hozott össze a sors. Végül, úgy néz ki, onnan lesz most valakim.


Bumble annyiban más, hogy ott a lányoknak kell élőször írni, ha nem ír, akkor szétváltok. Elég kevés a magyar, főleg külföldiek vannak.


Tinder és Bumble alapfunkció korlátozottak, az extrákért vagy korlátlan tartalmakért fizetni kell. A Facebook egyik legnagyobb előnye - a teljesen ingyenesség és korlátlan minden mellett - hogy ott látod arccal, névvel, teljes profillal, aki téged ,,jobbra húzott".

2021. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csóró vagy minek neked nő? Ingyenkonyhára jársz? Bliccelaz? Lopod a kaját?
2021. júl. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy akkor az összes társkereső jó még ha fizetni kell akkor is, ha férfi vagy akkor egyik sem. AMúgy manapság semmi sincs ingyen így a társkeresők sem, max olyan társkeresők vannak amiken kevesebb funkciókért kell fizetni azok tűnnek ingyenesnek!
2021. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!