Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szoktatok ismerkedni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktatok ismerkedni és hány lánynál szoktál próbálkozni?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz jó kapcsolatot kialakítanod?
2021. jún. 22. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol és 0-nál. Nagyon nehéz.
2021. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol........
2021. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Bár általános puffogtatás, de "bárhol".

Persze, fel kell ismerni, hogy a másik vevő-e a dologra.


Ismerkedtem már tömegközlekedésen is.

De figyelni kell rá, hogy ha be van dugva a füles, akkor csak egyértelmű flörtölés után szabad kezdeményezni, különben zavarod. Ha ő könyvet olvas, te pedig nem vagy kőbunkó, akkor érdemes a könyvre fókuszálni amikor rád néz, megpróbálni közelebb férkőzni (mellé ülni, de csak tisztességgel!; vagy mellé állni) és megpróbálni a kezében lévő könyvet olvasni, vagy legalábbis úgy tenni. NEM belebámulni, csak enyhén odafordított fejjel olvasni (de tényleg, járjon a szemed a sorokon).

Vagy csak szimplán megkérdezni (főleg itt nyáron), hogy kinyisd-e esetleg a mellette lévő ablakot, és indítani az időjárás, nagy meleg témájával.


Ismerkedtem már csak úgy az utcán is. Természetesen ha valaki közepes, vagy gyors tempóval sétál, azt nem állítjuk meg, főleg nem hirtelen. Főképpen olyanoknál lehet kezdeményezni, akik egyhelyben vannak, állnak egy épület mellett, kirakatot nézegetnek, sorban állnak a boltba jutáshoz, ülnek a padon és élvezik a napfényt, stb-stb. Más időjárásban természetesen jól jöhet ha nagy ernyőd van, a lány pedig anélkül van, és nincs kapucnija.


Ismerkedtem már boltban, könyvtárban, kávézóban, múzeumban, stb.. Mindig az aktuális tárggyal, élelmiszerrel, könyvvel (csak ha ismered a kezében levő könyvet, vagy annak íróját), éppen rendelt itallal, éppen nézett műtárggyal, festménnyel kapcsolatban.


Ismerkedtem már bolti eladóval.

Ezt kisboltokban, pékségekben érdemes, ahová még ha nem is naponta jársz, de mivel kis helyi, szóba lehet elegyedni, a rendszeresség miatt ismerős az arcotok egymásnak.


Szó szerint bárhol, bárhogy lehet, de fel kell mérni, hogy a másik fél nincs-e olyan hangulatban (erre rá kell érezni), vagy nincs-e olyan cselekvés közepén (pl. sietős séta órára pillantgatással, általában elég egyértelmű), ami miatt akkor is lepattintana, ha egyébként szingli és bejönnél neki.

2021. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek női ismerőseim, szóval sehogy. Nem igazán értek a nyelvükön. Általában átnéznek rajtam, illetve NAGYON magasak az elvárásaik. Akiket régebben ismertem, azoknak mind "alfa" barátaik voltak akkoriban, kocsival, némelyik lakással. Mostanra már házasok, gyerekeik vannak, úgy általában jó családi háttérrel rendelkezett mindegyik. De ez általában igaz a csajokra, hogy olyan pasikat választanak, akik "meg is tudják őket fizetni". Ezért ilyen sok az incel.
2021. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!