Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött hogy miután az exemmel szétmentem sokáig mellőztem a csajozást.Egy jó barátomnak köszönhetően megismertem egy lányt,akibe valamiért első látásra beleszerettem,de nem mondtam neki.Nagyon sokat beszélgetünk,gyakran találkoztunk.1 hónappal ezelőtt együtt buliztunk és többet ittam és elmondtam neki minden érzésem amit iránta érzek.Sajnos az lett amit többiek már előtte elmondtak nekem hogy neki más tetszik.Elfogadtam,de azóta is csak rá gondolok,nem bírom őt elfelejteni és ilyen fájdalmat nem éreztem még.Ennyire őszintén sose voltam szerelmes egy nőbe se.Azóta nem találom a helyem,néha aludni se tudok és nem tudom mit tegyek.De magamat kínzom mert a lánnyal attól szoktam beszélgetni.
2021. jún. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem látsz rá esélyt, hogy összegyertek, akkor hanyagold és keress mást. Ha igen, akkor hívd el valahová kettesben... Ha nemet mond, akkor hanyagold és keress mást.
2021. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem segít, hogy továbbra is beszélgetsz vele. Felejtsd el.
2021. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem,csak nem tudom valamiért táplálom magamba a nemlétező reményt,miközben a tényt tudom mivel elutasított és csak barátként tudd tekinteni rám,semmi több.
2021. jún. 20. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mit táplálni. Ezt az energiát amit belefektetsz, átfordíthatod más lányra is. Talán még féltékeny is lesz, ki tudja.
2021. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!