Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb ?

Figyelt kérdés

Olyan nőkkel szexelni akik kicsit se tetszenek ( öreg , dagadt, elhasznált ) és nem is érdekelnek vagy senkivel nem szexelni?

Jó nőre esélyem sincs tehát vagy a maradék vagy semmi.

Lassan már inkább a semmit választom mert inkább megalázó ilyen nőkkel lenni mint élvezet ...

( pl az ilyen nők miért nem tudnak vagy akarnak rendesen szopni )

Ha adott helyzetben lennél te melyiket választanád?



2021. jún. 20. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az adott helyzetben inkább megölném magam.
2021. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
:D Neked szerintem az utóbbi.
2021. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És te rendesen kinyalod és szétkeféled őket?
2021. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nőt nem láttál közelről, nemhogy lefeküdt volna veled bárki.
2021. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Ne szexelj senkivel.

En is vagyok, csak en no vagyok a no.

Nekem sem felel meg akarmilyen pasi (csoro, kocsi nelkuli, lakas nelkuli, diploma nelkuli, beta, kisf.rku, mamahoteles)

Sajnalom ez van, johetnek a piros kezek.

2021. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 nyalás igen , szétkefélni meg hát ahogy tudom , csak hát olyan látványra azért nem igazán áll már rendesen ebben a korban
2021. jún. 20. 21:27
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Abból látszik, hogy még szűz vagy nagyon tapasztalatlan vagy, hogy azt gondolod, hogy a csúnyább vagy öregebb nők külső iránti igényei alacsonyabban vannak.


Az meg, hogy ők megalkusznak melletted - mert nekik se jutna jobb - egy érdekes logika, csak kár, hogy nem veszi figyelembe a női álláspontot.


Vagyis, hogy egy nőnek nem annyira fontos a testiség ÖNMAGÁBAN, ergo: számára nincs akkora különbség egy műanyagrúd és egy hús-vér férfi között, AMENNYIBEN A HÚS-VÉR FÉRFIVEL MINDEN SZAR.


Ha pedig ez a férfi megadja a nőnek a romantikát és/vagy az anyagi és/vagy érzelmi biztonságot és/vagy a törődést, a nő számára kellemes szabadidős tevékenységeket, stb. akkor az már párkapcsolat irányába húz és a férfi számára lesz terhes a dolog, aki csak dugni akar.


Persze vannak olyan nők, akik élvezik a szexelgetést és valóságos férfifalók, csak itt megint befigyelnek a különbségek. Ezek a nők vagy rejtőzködnek - aminek a legjobb módja, hogy magukat részegnek tettetve kalandokba keveredjenek majd utána ghostingoljanak - vagy felvállalják magukat, akkor meg pénzért vagy egyéb támogatásért csinálják. Nem keverendő össze a drogos útszélivel, ők tényleg csak azzal mennek el, akik szimpatikusak a számukra és még attól is pénzt kérnek.


Meg persze vannak a szexkapcsolatok, amik jóval ritkábbak, mint amennyit lehet hallani róla, ennek pedig az az oka, hogy a nő idővel többet akar. Sok férfi akár az élete végéig ellenne úgy, hogy van mindig egy fix nő, akit megdughat, de a többsége azért nem vetné meg időnként a kalandokat - ami a nőt már csak önérzetében is sértené még ha nem is szerelmes -, de egy nőnek egy idő után ez önmagában kevés lesz.

2021. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 köszi szép írás csak pont semmi köze a témához. De azért ügyes vagy. Van benne igazság is
2021. jún. 20. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

"pl az ilyen nők miért nem tudnak vagy akarnak rendesen szopni"


Hát most mondd meg! Államilag kellene minden incel mellé egy csinos kis huszonéves bombázót kirendelni.

2021. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En kotelet jelolnem meg, az lenne a jobb. Mindenkinek.
2021. jún. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!