Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan nem tetszik ez nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan nem tetszik ez nekem?

Figyelt kérdés
Volt egy második randim, vagyis inkább csak összefutottam egy lánnyal (messze lakunk egymástól, és pont erre járt, volt egy szabad órája). Viszont ezalatt gyakorlatilag engem levegőnek nézett, más férfival beszélt közben messengeren, stb. Az első a legjobb randim volt eddig, de ez a második egy rémálom, alig vártam, hogy vége legyen. Utána nem is írtam neki semmit, hagytam is a fenébe. De ő keresett, és nem érti mi bajom van, miért tűntem el. Én pedig kellemetlennek érezném ezt megemlíteni, azt pedig főleg, hogy az utóbbi viselkedése alapján már teljesen máshogy nézek rá.
2021. jún. 19. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szintű tiszteletlenséggel nem is lehet mást kezdeni mint elköszönni tőle.
2021. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy mi a bajod.

Énmondjuk ott, helyben szóltam volna neki.

2021. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul egy orara idotoltesnek asszisztaltal.
2021. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt tanácsolom, ghostingold. Nem szép dolog, de kapjon már észbe a csaj.


Ha edukáltabb módszert akarsz, akkor meg írd meg neki, hogy nem volt szimpatikus a viselkedése, aztán viszlát.

2021. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Én pedig kellemetlennek érezném ezt megemlíteni" Ne haragudj, kérdező, de ha ennyire nem veszed figyelembe a saját érdekeidet, nem tudsz kiállni magadért, nem tiszteled magad, akkor a társkeresés és -találás számodra még nem időszerű.
2021. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam olyan volt, hogy még nrm találkoztunk, de párszor említettem a srácnak. Mindig én kerestem, én írtam rá. Írt, hogy pár perc múlva ír, mert fürdik, ez volt kb 7 óra... 19 óra után írt, hogy bocsi elfelejtett vissza írni, de azért lájkolgatta azokat a képeket amiket instára kitettem. Szóvá is tettem, hogy ez mi. Én voltam a szemét, mivel neki szar napjai vannak, mert magas vérnyomásos. Na akkor szépen elköszöntem tőle. Majd pár hónap múlva rám írt, hogy nem-e talizunk, én meg szépen elmondtam, hogy minek ha nem is beszélünk. Ezért is én voltam a szemét, mert nem írtam rá. Na akkor is elköszöntem és burkóltan elküldtem a fenébe.

Itt ki kell állnod magadért, írd le szépen neki, hogy "gáz" volt a randi, mivel a telefont nyomkodta és közben más sráccal beszélt.

2021. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem egy esetre,mikor a f kanyarodva haladtam volna tovabb a főúton,es a nő előttem atszelve a főutat,egyenesen folytatta a mellékúton.Majdnem összeütköztünk,szerencsére fekeztem.Ő az öklet rázta és düdt eltorzult arccal mutatta,h kapjam be!


Szoval megint jött egy hülye,aki úgy haladt tovább hogy fogalma sincs,hogy hülye.Talan valaki ,valahol egyszer világosságot gyújtott a fejebe.Legalábbis remenykedjünk!


Nézd,ha nem is érti,hogy mi történt,és mi is a bajod,azzal,ha valaki telefonon irkál az első randin,miközben egy személy megtiszteli a jelenlétével és erdeklődik iránta,akkor szerintem legjobb,ha hanyagolod!

2021. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
7# A második randijuk volt, írta is a kérdező, hogy az első a legjobb randija volt
2021. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#

Sajnos nem lett ettől sem pozitívabb a véleményem.

Aki ilyen sziten lexarja a másikat,attól mit várhatsz a 3 randin?

Lehet hogy haverokkal érkezik egy tollaslabda készlettel.

2021. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Update: Megszakítottam vele a kapcsolatot. Akármennyire is odavoltam érte, ez a viselkedés egy olyan személyiségre vall, ami hosszútávon elég sok problémát szülne szerintem.
2021. jún. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!