Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól nézek ki, de nagyon zárkózott vagyok. Találhatok így párt?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért vagyok ilyen, nehéz ezen változtatni.

Kinézetem tényleg nem rossz.

Anyagilag is jól állok (autó, lakás).

Nem csajozni akarok, az nem érdekel, csak egy stabil kapcsolatot szeretnék, meg persze családot.

26F


2021. jún. 18. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel nyitottabb, akkor kevés az esélyed. Elvileg én is jól nézek ki, de nagyon visszahúzódó, zárkózott és félénk vagyok. A közelben elő lányoknak ez sajna nem jön be. Légy nyitottabb, járj el bulizni vagy regisztrálj egy társkeresőre.
2021. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töketlenként nem lehet ismerkedni. Két esélyed van.

1. tudatosan megpróbálsz változtatni. Nem egyszerű, de lehetséges.

2. találsz egy lányt, akinek a töketlen pasik jönnek be, és átveszi a kezdeményezést. Vannak ilyenek, ez is lehetséges, bár ehhez olyan körökben kell mozogni, ahol előfordulnak szingli lányok.

2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!