Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiatalabb korban barátnak másabb személyiségűt keresnek mint később férjnek?

Figyelt kérdés
Jellemeznéd a számodra fontos tulajdonságokat?
2021. jún. 18. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Mondjuk csak magamból tudok kiindulni. De kamaszként is hasonló jellem tetszett, mint felnőtt nőként. Külsőre sokkal változatosabb, hogy ki tetszik.

Viszont sose kerestem kimondottan férjet. Nem volt sose ez az életcélom. Mondjuk én sose pasiztam így konkrétan, mindig ismeretségi körből került ki a párom. A férjem is először évfolyam társam volt.

2021. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Megesik! Vannak pasik akikkel lehet bohém módon élvezni az életet,felfedezni a világot...aztán a nők megkomolyodnak,ha a pasi nem akkor repűl. És keresnek egy komolynak látszót.

Sok ismerős lánynak volt egy hosszú első komoly kapcsolata;aztán volt néhány kalandja,majd pár hónap max 1 év együttjárás után már eljegyzés volt,azóta is boldogok.

2021. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen határozottan
2021. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Fiatal koromban (15-22) nem személyiség, hanem kizárólag kinézet alapján kerestem. Azt se tudtam, hogy mi mást kellene még rajta néznem. Akkor csak az számított, hogy helyes arca legyen, a többi mindegy volt, fogalmam se volt még a világról.

Nyilván idösebb korban az ember érettebb lesz, teljesen más dolgok lesznek fontosak. Még most, 40 fölött is tanulok magamról és a világról valami újat. Megismerek embereket, olyan tulajdonságokat, amiket eddig még nem, és eldöntöm, hogy kell-e ez nekem, vagy nem.

Fontos tulajdonságok: ne akarjon gyereket, legyen egzisztenciája, ne hazudozzon, legyen közös életünk, azaz a közös programok és az együtt töltött idö legyenek neki is az elsö helyen.

2021. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátokat nem keresek, a barátságok egyszerűen kialakulnak. Nem szoktam listázni előre a személyiségét, hogy na, én ilyen barátot keresek. Akivel kialakul barátság, nyilván egymásra rezonálunk valamennyire, de mondjuk vonzalom nincsen.

A kapcsolat ugyanez vonzalommal. A legjobb az lenne, ha csak úgy kialakulna és nem kéne társkerin bohóckodni.

2021. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!