Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék barátnőt. De azt érzem hogy én kevés vagyok hozzájuk. Meg úgy gondolom hogy nem is tudnék velük kialakítani kapcsolatot. Netes társkeresőn sem merek ráírni a legtöbb lánynak mert tudom hogy kevés lennék neki. Meg el sem tudom képzelni hogy barátnőm legyen aki szeret.

Pedig nagyon szeretnék. Mi lehet a bajom?


2021. jún. 17. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alacsony az önbecsülésed szerintem. Koncentrálj a pozitív tulajdonságaidra, biztosan vannak. Ha van hobbid, amit szívesen csinálsz, akkor egyelőre teljesedj ki abban. Ez magabiztosságot ad, és a lányok is észreveszik majd, plusz mersz majd velük beszélgetni. :)
2021. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
félénk természetű vagy, soha a büdös életbe nem lesz barátnőd
2021. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
#2-es jó nagy tapló vagy
2021. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj akkor kamuprofilt! Úgy tét nélkül gyakororlhatsz
2021. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!