Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk, zárkózott fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, zárkózott fiú vagyok, hogyan tudnék megismerni egy lányt?

Figyelt kérdés

Net az nem jött be.

Unalmas már egyedül az élet.

Dolgozom már, van autóm is.

Nem találok ismerkedni lányokat.

Hosszú idő kell mire megnyílok, utána ha van miről akkor tudok sokat is beszélni. Csak szerintem nem sok lánynak van erre türelme.


2021. jún. 17. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mik a hobbijaid? Csatlakozz csoportokhoz, hátha találsz valaki szimpit, azonos érdeklődési körrel :)
2021. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
De ha tudod, hogy mi a gond, miért nem azzal kezdesz valamit először? (a félénkség, zárkózottság kezelhető)
2021. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért ezt az állapotot választottad?
2021. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt elmondhatom magamról is, online társkeresés nem jött be nekem se, tanulmányaim során majd később munkahelyen is szinte csak és kizárólag férfiak voltak/vannak, az a kevés nő pedig már foglalt. Hobbival nem vagyok kisegítve ebben a témában. Ismerőseim között sokan vannak ugyan ebben a helyzetben. Én környezetet próbálok váltani (munka, lakhely), és ezáltal új emberekkel megismerkedni, de én is kíváncsi lennék, hogy mit lehetne még kezdeni, de szerintem nincs álalános megoldás rá.

2-es válaszoló: Azt írta a válaszoló, hogy nem talál ismerkedni lányokat, ergo a gond nem az, hogy félénk/zárkózott.

3-as válaszoló: Nem gondolnám, hogy ezt az állapotot én magam választottam, nyilván lehetett volna befolyásom, másnak is tanulhattam volna, ahol több a nő (akkor viszont a munkával lett volna gond később), az ismerősöket meg máshogyan nem tudod megválogatni, szóval a kérdező sem ezt akarta valószínűleg…

2021. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Én is ilyen vagyok, a személyiségen nem lehet változtatni. A zárkózottság miatt a baráti társaság is jóval kevesebb, mint egy nyitott, extrovertált embernek, így kevesebb lehetőség van ismerkedni, nemcak lányokkal, hanem úgy általában is.

Az nagydumás, extrovertált emberek minden hétvégén bulikba járnak, mert mindig van kivel menni, ezzel sokkal több esélyük van lányokkal ismerkedni.

2021. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Introvertáltként igazándiból érdmesebb hozzád hasonló otthonülőseket találnod. Lehet tinderezni is, és akárhol neten nyomulni. Főleg hobbi-közös érdeklődés témában.


Aztán meg nyilván ha jobbat akarsz, akkor neked is jobbank kell lenned.

Önbizalom, határozottság, stílus, test, stb...

2021. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
soroljatok már fel pár embert, aki zárkózott volt és "meggyógyult"
2021. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy nem meggyógyulni kell,csak meeg kell ismerni magad, és megérteni,hogy a te személyiségeddel mi a legjobb számodra.
2021. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem változol, akkor sehogy.
2021. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De még mindig nem változni kell, mert az adott. A hozzáálláson kell változtatni
2021. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!